Gwiazdy

Sylwia Bomba radzi, jak łączyć pracę z samotnym macierzyństwem. "Mam dwie zasady"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plotek.pl
Sylwia Bomba

Sylwia Bomba jest matką trzyletniej Tosi. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" rozstała się z partnerem i samodzielnie wychowuje córkę. Jak odnajduje się w roli samotnej matki? Ma dwie zasady, dzięki którym udaje jej się połączyć opiekę nad dzieckiem z obowiązkami zawodowymi.

Sylwia Bomba docenia samotne matki

- Są mistrzyniami logistyki - tak oceniła kobiety, które w pojedynkę wychowują dzieci. Sylwia Bomba w wywiadzie dla serwisu Plotek.pl otworzyła się na intymne tematy, związane z samotnym macierzyństwem, którego od kilku miesięcy doświadcza. Odkąd rozstała się z partnerem i ojcem swojej trzyletniej córki, codziennie stawia czoła problemom organizacyjnym. Wykonuje wiele czynności jednocześnie i potrafi coraz lepiej zarządzać czasem, z czego jest niezwykle dumna. Zauważa jednak, że szybkie tempo i wielozadaniowość nie sprzyjają uważności. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" pewnego razu omal nie straciła pieniędzy.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Z natury jestem dość prędka i czasem robię trzy rzeczy jednocześnie. Czasem oczywiście z różnym skutkiem. Kiedyś robiłam zakupy, rozmawiałam przez telefon i wybierałam pieniądze z bankomatu. Wzięłam kartę, ale o pieniądzach zapomniałam. Na szczęście uczciwy pan za mną poinformował mnie o tym - opowiada w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Sylwia Bomba - porady na samotne macierzyństwo

Samotne macierzyństwo nie przeszkadza Sylwii Bombie w rozwijaniu kariery medialnej. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" prężnie działa w mediach społecznościowych i wykonuje zawodowe obowiązki. Nie ukrywa, że doba jest dla niej za krótka, ale ma na to sposób. Wyznaje dwie zasady, które ułatwiają jej życie.

- Spisuję listę zadań do zrobienia na następny dzień. Robię to codziennie wieczorem. A druga zasada? Od momentu, gdy odbieram Tosię z przedszkola, staram się poświęcać czas jej i na niej skupiać uwagę. Odkładam telefon i staram się organizować jej fajne, rozwojowe zajęcia. Oczywiście czasem muszę coś zrobić, odbyć rozmowę, ale staram się to ograniczać - tłumaczy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochock/East News

Pozostałe wiadomości