Gwiazdy

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest gotowa na nową miłość? Ma dobre wieści

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Czy Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość?

Julia Gołębiowska wzięła udział w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją z Tomkiem, z którym wzięła ślub. Niestety, ich relacja nie przetrwała próby czasu i po miesiącu eksperymentu małżonkowie podjęli decyzję o rozwodzie. Czy niepowodzenie w telewizyjnym show sprawiło, że zamknęła serce na miłość?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Julia

Julia Gołębiowska zgłosiła się do 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ponieważ chciała odnaleźć swoją drugą połówkę i była gotowa, by stworzyć poważny związek. Do pary dobrano jej Tomka. Choć od pierwszego wejrzenia nie zachwycili się wizualnie, to jednak postanowili dać sobie szansę na lepsze poznanie.

Niestety, Julia nie spodziewała się, że usłyszy ze strony małżonka kilka przykrych słów. Ten m.in. powiedział jej, że nie jest jego ideałem piękna, ponieważ ma kilka nadprogramowych kilogramów i na zdjęciach z przeszłości, kiedy była szczuplejsza, wyglądała jego zdaniem lepiej. Tym samym Tomek stracił wszystko w oczach żony.

W finale programu przeprosił ją za swoje zachowanie, jednak Julia miała już dość zachowania swojego męża. Oboje uznali, że będzie lepiej, jeśli się rozstaną.

Zobacz wideo: Przyjaźń od pierwszego wejrzenia

Przyjaźń od pierwszego wejrzenia
Przyjaźń od pierwszego wejrzenia Źródło: Dzień Dobry TVN

Julia ma nową miłość?

Mówi się, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Tak właśnie było w przypadku Julii. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z serwisu cozatydzien.tvn.pl ogłosiła wspaniałą nowinę. Niepowodzenie w programie nie przekreśliło szans na miłość!

- Ja absolutnie jestem romantyczką, więc moje serce powiedzmy było otwarte, bo w tym momencie ktoś już się pojawił. Poznałam kogoś, jestem zakochana, moje serce już jest zajęte. Już mam tę osobę. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że wszystko ułoży się po naszej myśli. Zobaczymy, jak to się wszystko rozwinie - ogłosiła Julia.

Uchyliła też rąbka tajemnicy i powiedziała, jak się poznali.

- To jeszcze nie jest ten moment, żebym zdradzała, kim jest mój ukochany. Poznaliśmy się przez media społecznościowe. Teraz bardzo dużo ludzi w ten sposób się poznaje. Odezwał się, napisał, nawiązaliśmy rozmowę i tak to wszystko poszło - pochwaliła się Julia w wywiadzie dla serwisu cozatydzien.tvn.pl

Jak gwiazdy przygotowują się do świąt?

Patent na święta
Patent na świętaTVN Style
wideo 2/5

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości