Gwiazdy

Czy wykorzystają szansę na miłość? "Ślub od pierwszego wejrzenia" znów przychodzi z pomocą

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
materiał prasowy
"Ślub od pierwszego wejrzenia" - zapowiedź 8. sezonu
"Ślub od pierwszego wejrzenia" - zapowiedź 8. sezonu
wideo 2/5

"Ślub od pierwszego wejrzenia" nie jest wyłącznie programem oferującym rozrywkę. To przede wszystkim eksperyment społeczny, w którym główną rolę odgrywa najważniejsze w życiu uczucie - miłość. Dla fanów popularnego reality show mamy dobrą wiadomość. Wielkimi krokami zbliża się 8. sezon telewizyjnego hitu. Kiedy premiera na antenie TVN?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - którym parom udało się przetrwać?

Pomysł na zorganizowanie ślubu dwóm nieznającym się osobom, które zostały połączone w parę wyłącznie na podstawie opinii psychologów, wydawał się z początku bardzo kontrowersyjny. Zaintrygowani widzowie zadawali sobie pytanie: "Czy to rzeczywiście ma prawo się udać?". Odpowiedź nadeszła szybko.

Bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udowodnili, że miłość, która narodziła się na oczach setek tysięcy widzów, może być prawdziwa i trwała. I choć eksperci nie są w posiadaniu czarodziejskiej różdżki, i nie potrafią zagwarantować, że zainicjowana przez nich relacja zakończy się powodzeniem, ich starania przynoszą owoce. Każda decyzja uczestników show o kontynuowaniu znajomości to wielki sukces, któremu z przyjemnością chcemy się przyglądać.

Którym bohaterom programu udało się stworzyć szczęśliwe rodziny? Do tej grupy z pewnością możemy zaliczyć Anitę Szydłowską i Adriana Szymaniaka. Małżonkowie doczekali się narodzin dwójki pociech - syna Jerzego oraz córki Bianki.

W ich ślady poszli Agnieszka Łyczakowska-Janik oraz Wojciech Janik. Uczestnicy 4. edycji reality show długo starali się o dziecko. W styczniu 2022 roku na świat przyszła ich córka Antosia.

Szczęściem i niesłabnącym uczuciem mogą pochwalić się również Aneta i Robert Żuchowscy. W lutym 2022 roku bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła syna Mieszka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Kiedy oglądać?

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żywią nadzieję, że osób, które spotkają w programie swoją drugą połówkę, będzie znacznie więcej. Szansę na to mają uczestnicy kolejnej edycji kultowego show. Losy bohaterów 8. serii miłosnego eksperymentu możemy śledzić już od 6 września. Odcinki emitowane będą w każdy wtorek o godz. 21.35 w TVN oraz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: materiał prasowy

Źródło zdjęcia głównego: x-news/TVN

Pozostałe wiadomości