Gwiazdy

Jacek Wojciechowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaręczył się: "Moja druga połówka zaskoczona!"

Gwiazdy

Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Jacek Wojciechowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Jacek Wojciechowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oświadczył się ukochanej. W najnowszym wywiadzie opowiedział o okolicznościach zaręczyn oraz o reakcji partnerki. Czy stresował się przygotowaniami?

Jacek Wojciechowski poprosił oświadczył się

Jacek Wojciechowski z pierwszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od dłuższego czasu jest w związku z tajemniczą brunetką. Swoją ukochaną pokazał światu dopiero podczas ślubu Agaty Ząbczyk z trzeciej edycji programu, a teraz podzielił się z fanami radosną wieścią.

- To był wyjątkowy dzień dla nas obojga. Moja druga połówka zaskoczona! A ja mega szczęśliwy, że plan wyszedł bardziej niż idealnie. Zaręczeni - napisał na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz wideo: "Ślub od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Pod postem posypały się liczne gratulacje, w tym od uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". - Gratulacje - skomentował Adrian Szymaniak. - Uczucie, które Was łączy widać gołym okiem. Jeszcze raz gratulujemy - dodała Asia Lazar.

Jacek Wojciechowski o przygotowaniach do oświadczyn 

Świeżo upieczony narzeczony w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o przygotowaniach i kulisach oświadczyn w Mielnie.

- Przed zaręczynami nie stresowałem się. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. (...) Wyszło perfekcyjnie. Pogoda przede wszystkim dopisała. Ukochana nie spodziewała się zaręczyn, pewnie dlatego, że jednego dnia byliśmy na Kaszubach na ognisku, by kolejnego zjeść romantyczną kolację na dachu przy zachodzie słońca. - powiedział Jacek Wojciechowski. 

- Emocje przeszły, gdy przyjęła oświadczyny. Ale widok mojej pięknej kobiety, która z każdym dniem znaczy coraz więcej w moim życiu, był bezcenny! Widzieć te emocje, jak trzęsie się z radości, ekscytacji, to cudowny widok - dodał.

Zobacz wideo: Zawód: asystentka zaręczynowa

Zawód: asystentka zaręczynowa
Zawód: asystentka zaręczynowa Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości