Gwiazdy

Córka Joanny Krupy zadebiutowała na ściance. "Ale ona jest śliczna"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Joanna Krupa

Joanna Krupa pojawiła się na konferencji prasowej 11. edycji programu "Top Model". Gwiazda zabrała ze sobą niezwykłego gościa. Na ściance dzielnie pozowała razem z nią jej córka Asha-Leigh. Niespełna 3-letnia dziewczynka była w centrum uwagi.

Joanna Krupa - macierzyństwo

Joanna Krupa od kilku lat jest w związku z przedsiębiorcą Douglasem Nunesem. Zaręczyli się w marcu 2018 roku, a już kilka miesięcy później się pobrali. Modelka pragnęła zostać mamą. Jej marzenie spełniło się w listopadzie 2019 roku. Wówczas na świat przyszła jej pierwsza córka Asha-Leigh.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Macierzyństwo zmieniło Joannę, co często podkreśla w wywiadach. Jest o wiele spokojniejsza niż wcześniej, ma też inne priorytety. W przyszłości chciałaby mieć jeszcze jedną pociechę.

- Stałam się mniejszą wariatką. Jestem bardziej subtelna. Kiedyś coś, co było dla mnie ważne, teraz już nie jest – wyjawiła w rozmowie z Mateuszem Hładkim dla Dzień Dobry TVN. - Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą - dodała Krupa.

Joanna Krupa z córką na ściance

Joanna na co dzień dzieli swoje życie między Polskę a Stany Zjednoczone. Modelka kilka razy do roku wraca do rodzinnego kraju, by realizować zawodowe projekty. Tym razem przyleciała do Warszawy na nagrania nowego sezonu "Top Model". Wzięła również udział w konferencji prasowej promującej show.

Krupa na show-biznesowe wydarzenie po raz pierwszy zabrała niespełna 3-letnią Ashę-Leigh. Dziewczynka zadebiutowała przed obiektywami fotoreporterów i z uśmiechem pozowała do zdjęć.

Fani są zachwyceni. "Uroczy debiut. Cudnie", "Śliczna córeczka", "Pięknie to wygląda", "Kochana Joasia z Ashą", "Podoba mi się", "Jak dwie kropelki wody" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

Joanna Krupa z córką na konferencji prasowej "Top Model" Źródło: MWMEDIA

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości