Gwiazdy

Martyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spełniła swoje marzenie. "Chwalę się, bo jest czym"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Martyna Końca, uczestniczka 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", pochwaliła się dużym osiągnięciem. Jeszcze przed narodzinami syna udało się jej zakończyć kolejny etap edukacji i zdobyć nowy zawód. Wyznała, ile wyrzeczeń i starań ją to kosztowało.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Martyna Końca

Martyna Końca zdobyła popularność za sprawą udziału w 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wyszła za mąż za Przemysława Stelmacha, ale związek ten nie przetrwał próby czasu. Miłość była jej pisana dopiero po programie. W 2019 roku ogłosiła, że jest szczęśliwie zakochana. Wraz ze swoim partnerem spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Kilka tygodni temu Końca zaręczyła się podczas wakacji w Krynicy Morskiej. W niedalekiej przyszłości chciałaby ponownie wyjść za mąż, jednak na razie priorytetem jest dla niej przygotowanie się do narodzin dziecka. Wielokrotnie mówiła w mediach społecznościowych, że całe życie czekała na to, by zostać mamą.

Martyna Końca ma nowy zawód

Martyna jest już w zaawansowanej ciąży, dlatego stara się zamknąć wszystkie ważne sprawy. Jeszcze przed porodem udało się jej zakończyć studia, obronić pracę licencjacką i zdobyć nowy zawód. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywa, że łączenie nauki i zawodowych obowiązków, było nie lada wyzwaniem.

- Chwale się, bo jest czym. Zdałam! Tyle wyrzeczeń, łez, wypowiedzianych "nie chce mi się", ale było warto. Zdobyłam nowy zawód - pielęgniarka. Ciężko było pogodzić studia z pracą na etacie, ale nie ma rzeczy niemożliwych! Wiele z Was pisało do mnie, że też by chciało coś zacząć, ale że już jest za późno itp. Nigdy nie jest za późno na spełnianie swoich marzeń! Mi też się nie chciało, już jedne studia i tytuł magistra mam, ale chciałam coś zmienić w swoim życiu, zacisnęłam zęby i poszło. Na tym nie kończę swojej przygody. To dopiero początek przygody z pielęgniarstwem, lecz teraz chce skupić się na urodzeniu zdrowego synka i zaznać trochę spokoju - podkreśliła Martyna.

Fani i przyjaciele z programu gratulują jej. "Martyna, wiem jakie to ciężkie studia. Będzie dobrze", "Teraz przed tobą najważniejszy egzamin. Gratuluję", "Będziesz super pielęgniarką", "Brawo. Nigdy nie jest za późno", "Gratulacje Martyna! Pamiętam nasze spotkania, gdzie zawsze byłaś z laptopem na zajęciach. Było ciężko, warto", "To bardzo dobry rok dla ciebie" - czytamy w komentarzach opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości