Gwiazdy

Ważne zmiany w życiu Łukasza ze "ŚOPW". "Chciałbym podzielić się dobrymi wiadomościami"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Łukasz Kuchta

Łukasz Kuchta z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformował fanów o przełomowym momencie w jego życiu. Zażegnał spór ze swoją byłą żoną Oliwią Ciesiółką o opiekę nad dzieckiem i znów ma regularny kontakt z synem. Jak wyglądają ich relacje?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Oliwia i Łukasz

Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka wystąpili w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ich w parę i szybko się okazało, że nowożeńcy mają ze sobą wiele wspólnego. Podczas trwania telewizyjnego eksperymentu widzowie obserwowali, jak uczestnicy show coraz lepiej się poznają i rodzi się między nimi uczucie. Po miesiącu ogłosili, że chcą pozostać w małżeństwie, a jakiś czas później - że spodziewają się dziecka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

W maju 2020 roku przyszedł na świat ich syn Franek. Niestety, pół roku później Kuchta i Ciesiółka się rozstali. Oliwia poinformowała wówczas, że z uwagi na dobro dziecka pozostają w przyjaznych kontaktach. W kwietniu 2022 roku Łukasz opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym wyznał, że rzadko widuje się z synem. Jak twierdził, Oliwia miała mu utrudniać kontakty z chłopcem.

- Niestety, ale Oliwia prawie całkowicie odcięła mnie od syna, czego powodem jest m.in. walka o alimenty, których wysokość uzależniona jest także od osobistych starań rodziców - tłumaczył wówczas Łukasz.

Oliwia nie odniosła się do słów byłego męża, ale za to w jej obronie stanął brat, który zarzucił Łukaszowi niewierność. - O, wrócił tatuś na medal! Trzeba było wcześniej myśleć właściwą głową, a nie latać na boki i zdradzać żonę z małym dzieckiem - napisał szwagier Łukasza.

Ostatecznie sprawa ucichła. Oliwia konsekwentnie nie zabierała głosu, a Łukasz przestał wypowiadać się na ten temat w mediach.

Łukasz Kuchta ma kontakt z synem

Łukasz w najnowszym wpisie na Instagramie powrócił do kwestii podziału opieki nad synem. Wyznał, że wraz z Oliwią doszli do porozumienia i dzięki temu znów regularnie widuje się z dzieckiem.

- Jako że informowałem w tym miejscu wcześniej o przykrej dla mnie sytuacji związanej z Frankiem, to chciałbym teraz w tym miejscu podzielić się dobrymi wiadomościami. Od 3 miesięcy mam już regularny kontakt z synem. Oliwia respektuje postanowienie sądu i nie utrudnia mi widzeń z Frankiem. Dzięki temu każdego miesiąca spędzam kilkanaście dni z synem a w przerwach widzimy się na kamerce. Chwile spędzone razem są dla mnie wszystkim. I wierzę, że tak pozostanie do czasu, aż Franek powie "Sorry Stary, ale dzisiaj idę z kumplami". A aktualnie spędzamy wakacje na wsi i pozdrawiamy wszystkich - przekazał Kuchta.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości