Gwiazdy

Patryk pokazał nową partnerkę, Przemek ma żal do Justyny, a Marta podbija sieć. Co słychać u uczestników "ŚOPW"?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Player.pl
Marta, Przemek, Maciek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"

Zerwanie przez telefon, krytykowanie wyborów małżonka, porównywanie obecnych partnerek do uczestniczek programu - emocje po 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie opadły nawet po zakończeniu miłosnego eksperymentu. Producenci show przygotowali dla widzów niespodziankę. Po kilku miesiącach od nagrania finałowego odcinka odwiedzili bohaterów show i na platformie Player.pl wyemitowali dodatkowy odcinek, w którym ujawnili dalsze losy par.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Patryk pochwalił się nową dziewczyną, a Marta została influencerką

Marta Milikiewicz i Patryk Aniśko tworzyli w programie dość zgraną parę. W finałowym odcinku zdecydowali się na kontynuowanie znajomości, jednak związek na odległość nie przetrwał próby czasu. Sporną kwestią było ustalenie, kto poświęci się na tyle, by odwiedzić małżonka w okresie Bożego Ciała. Ani Marta, ani Patryk nie podjęli się trudu podróży, co definitywnie zakończyło ich relację.

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety. Nowa wybranka mężczyzny mieszka od 17 lat w Holandii, ale ma zamiar wrócić do Polski, by zamieszkać z ukochanym. Patryk docenia zaangażowanie partnerki.

- Beatę poznałem, zanim jeszcze program był emitowany. To było zwykłe wyjście ze znajomymi, nie szukałem nikogo. Dopiero byłem po rozstaniu z Martą. (...) Beatę poznałem przed dyskoteką. Tak, wiem, mówiłem, że nie poznaję zazwyczaj dziewczyn na dyskotekach. Ale wyszło, jak wyszło - wyznał w specjalnym odcinku show i pokazał zdjęcia drugiej połówki.

Marta natomiast nie rzuciła się w wir miłosnych uczuć. Wręcz przeciwnie. Skupiła się na samorozwoju i budowaniu popularności w mediach społecznościowych. - Samotność umknęła, ponieważ swoją energię skierowałam na obecność na Instagramie i nie odczuwałam tak bardzo bycia samej. (...) Zdecydowanie nie myślałam o sławie. Zależało mi na zbudowaniu wartościowej relacji - zaznaczyła przed kamerami.

Patryk ma jednak na ten temat zupełnie inne zdanie. Mężczyzna zarzucił żonie brak autentyczności. - Zaczęła się bardzo udzielać [w mediach społecznościowych - przyp. red.]. Nie sądziłem, że aż tak. Rozumiem, że to jakaś popularność, ale mi np. na tym nie zależy. (...) Patrząc z perspektywy czasu, myślę, że to nie było do końca szczere - ocenił.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Przemek ma żal do Justyny, że zerwała znajomość przez telefon

Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszczyński również zadeklarowali w ostatnim odcinku programu, że zawalczą o łączące ich uczucie. Mimo tego relacja małżonków zakończyła się zaledwie po kilku tygodniach. Bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stwierdził, że zerwanie znajomości wyszło z inicjatywy żony.

- Miałem do Justyny pojechać. Zakupiłem bilety, po dwóch dniach dzwoni mi, że mam nie przyjeżdżać. Przez dwa dni nie rozmawialiśmy. Telefonów nie odbierała. Napisała, że mam ją zostawić w spokoju, mam nie dzwonić. Nie chce ze mną rozmawiać, bo ona nie lubi rozmawiać. I to wszystko zakończyło się przez SMS-y - wyznał Przemek.

Justyna nie skomentowała tej sytuacji przed kamerami. Lakonicznie odniosła się do sprawy na Instagramie.

- Nie bez powodu nie wzięłam udziału w odcinku specjalnym. Uważam, że temat jest zamknięty i nie mam potrzeby wywlekać brudów publicznie. Przemku, bywasz często u mnie na osiedlu, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zapukał do drzwi - zwróciła się do męża za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Maciej porównuje nową partnerkę z Martą

Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak mieli bardzo burzliwą i pełną negatywnych emocji relację, która zakończyła się już podczas finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna zarzucał swojej żonie niechlujność i podważał jej atrakcyjność, na co kobieta reagowała łzami. Widzowie show byli więc przekonani, że małżonkowie czym prędzej wezmą rozwód.

Mimo nieprzyjemnych sytuacji Maciej Mikołajczak nie żałuje udziału w eksperymencie, ponieważ dzięki niemu odnalazł miłość.

- Udział w tym programie dał do myślenia mojej obecnej partnerce. Pozwoliło to jej zrozumieć, że jednak coś ją ciągnie do mnie, a mnie ciągnie do niej - przekonywał przed kamerami i pokusił się o porównanie obecnej ukochanej do żony z programu. W kilku zdaniach ocenił, że Marcie brakuje spontaniczności, którą posiada nowa dziewczyna.

- Marta jest dość wygodna. Patrycja znowu lubi poeksperymentować. Takim przykładem może być, że Marta wolała z hotelu pojechać do Jeleniej Góry taksówką, wydać 120 złotych, a my wolimy jednak gdzieś rekreacyjnie. Pojedziemy sobie tramwajem, potem przejdziemy się kawałek. To są takie dwa inne światy - zaznaczył.

Marta Podbioł, podobnie jak Justyna Hołubowicz, nie chciała wypowiadać się przed kamerami na temat życia, które wiedzie po zakończeniu programu. Na Instagramie wydała jednak oficjalne oświadczenie, w którym podziękowała widzom show za wsparcie.

- Wolę nie ranić słowem i pewne rzeczy przemilczeć. Mieć spokój, niż mieć rację - skwitowała, odnosząc się do bolesnych słów męża.

Dodatkowy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziesz w całości na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości