Parenting

Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" mają dość "dobrych rad". Opowiedzieli o stanie zdrowia córki

Parenting

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Rodzinka w komplecie – miłość od pierwszego wejrzenia
Rodzinka w komplecie – miłość od pierwszego wejrzeniaDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik poznali się na planie czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i od tamtej pory są nierozłączni. Para doczekała się wspólnej pociechy – Antosi. Wokół życia małżonków ostatnio zrobiło się głośno z powodu diagnozy, jaką postawiono ich córeczce. W studio Dzień Dobry TVN uczestnicy randkowego show zdradzili swoje ślubne plany oraz ujawnili szczegóły na temat stanu zdrowia ich dziecka.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pora na drugą ceremonię?

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik dzięki udziałowi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" są zgodną parą od prawie 4 lat. Małżeństwo od niedawna jest też rodzicami małej Antosi i w trójkę tworzą szczęśliwą rodzinę. Kwitnąca miłość między Agą i Wojtkiem sprawiła, że planują jeszcze raz złożyć przysięgę małżeńską, tym razem z dala od kamer. Przyszły pan młody zdradził w studio Dzień Dobry TVN, jak wyglądała praca nad relacją, która rozpoczęła się w niecodziennych, bo telewizyjnych, warunkach.

- Nam wyszło, ciężka praca była przed nami zaraz po programie, ale się udało. Czwarta rocznica naszego ślubu cywilnego i uznaliśmy, że teraz czas na kościelny. Po naszemu, na naszych zasadach - mówił Wojtek.

Na co choruje córka Wojtka i Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Agnieszka i Wojtek już nieraz opowiadali o stanie zdrowia swojej córeczki. Antosia ma porażony nerw wzrokowy, dlatego często przekrzywia swoją główkę. Para musiała mierzyć się z falą "dobrych rad" i nieraz niemiłych komentarzy w sieci, które sugerowały, że rodzice nie interesują się stanem dziewczynki.

- Nie wiedziałam, że ludzie będą mnie zaczepiać na ulicy, ciągnąć za rękę, bo chcą zdjęcie, będą mi patrzeć w koszyk w sklepie [...] Kiedy to dotyka Tosi, to ja już mówię - stop – opowiadała Agnieszka.

Porażenie nerwu wzrokowego, to nabyty proces zapalny, który objawia się m.in. zmianami w polu widzenia, trudnościach w postrzeganiu barw, czy braku reakcji źrenicy na światło. Z tego powodu dziewczynka często przekrzywia swoją główkę, by lepiej widzieć. Jak zapewniał w studio Wojtek, Tosia jest pod stałą opieką specjalistów.

- To na szczęście nie jest nic poważnego dla jej rozwoju, ale niestety, dopóki sama nie stanie na swoich nóżkach, to my nie możemy nic zrobić, wtedy zobaczymy, jak bardzo trzeba korygować głowę lub oczko – dodał były uczestnik programu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości