Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Co na to Karol?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą?

Laura Wielich i Karol Maciesz byli uczestnikami 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć w programie byli połączeni z innymi partnerami, to życie napisało im inny scenariusz. Zakochali się w sobie i razem mieszkają. Laura pochwaliła się w mediach społecznościowych fotografią sprzed 10 lat, kiedy wyglądała zupełnie inaczej. Jej ukochany wyznał, czy wtedy zwróciłby na nią uwagę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Laura i Karol

Eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" połączyli w parę Laurę Wielich i Maciej Książka. Z kolei Karol Maciesz został mężem Igi Śmiechowicz. Oba małżeństwa nie przetrwały próby czasu, jednak to nie przekreśliło ich szansy na miłość. Karol po emisji pierwszego odcinka w telewizji od razu zwrócił uwagę na Laurę. Nawiązali znajomość i szybko okazało się, że mają się ku sobie i łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Wielich i Maciesz od roku mieszkają razem, świetnie się dogadują i dzielą pasję do gotowania. Ich miłość kwitnie, co pokazują w mediach społecznościowych. Mają też duże poczucie humoru. Karol opublikował na Instagramie zdjęcie z przeszłości. Wyznał, że gdy Laura zobaczyła, jak kiedyś wyglądał, stwierdziła: "No powiem ci, że przeszłabym wtedy obojętnie, jakbyś szedł obok na ulicy". Wielich też postanowiła odnaleźć swoje zdjęcie sprzed lat. Jak zareagował jej ukochany?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura Wielich - jak kiedyś wyglądała?

Laura pokazała pamiątkową fotografię sprzed 10 lat. Miała wtedy krótkie włosy i grzywkę. - Karol, patrz, co mam. Ciężko było, ale mam i ja. 2012 rok - napisała Wielich.

Maciesz uroczo skomentował: "No ja bym się obejrzał na ulicy" - wyznał.

Fanom Laury spodobała się jej przemiana. "Kobieta jak wino", "Czas się zatrzymał, tylko włosy urosły. Śliczna buzia", "Piękna jak zawsze", "Piękne wspomnienia, cudowny czas i bądź co bądź, ale to było super miejsce. A Tobie to chyba się czas zatrzymał" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości