Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - które pary przetrwały eksperyment? Znamy ciąg dalszy historii Izy i Kamila

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia" przez ostatnie 10 tygodni elektryzował widzów TVN7. Już wiemy, jak potoczyły się losy Igi i Karola oraz Laury i Macieja. Pary postanowiły się rozwieść. Czy Iza i Kamil zdecydują się wytrwać w małżeństwie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": zaskakujące losy Igi i Karola

Jako pierwsi o swojej decyzji poinformowali Iga i Karol. Zanim jednak do tego doszło, eksperci chcieli porozmawiać z każdym z nich oddzielnie. Karol wyznał ekspertom, że czuł się przez żonę skrzywdzony i zmanipulowany. Sytuacja jest do tego stopnia trudna, że - w obawie przed jej wizytami - wyjechał z mieszkania. W trakcie rozmowy Karol poprosił też ekspertów o pomoc po programie.

Jak do tego odniosła się Iga? Zdawała się nie zdawać sprawy z powagi sytuacji i na pytanie, czy decyduje się pozostać w związku z Karolem odpowiedziała twierdząco. Niestety mężczyzna nie widział takiej możliwości i poprosił o rozwód.

Karol spotkał się z Piotrem po finale. Skąd wzięło się przeświadczenie, że Iga nim manipulowała? W ocenie mężczyzny władczy charakter kobiety sprawiał, że czuł się przytłoczony i bezradny. Iga z kolei twierdzi, że jej determinacja i silna natura stały się dla Karola wymówką dobrą na wszystko.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Maciej podjęli decyzję

Małżonkowie w obecności ekspertów podziękowali sobie za czas, który razem spędzili. Powiedzieli co w sobie cenią i dlaczego udział w eksperymencie był dla nich ważny. Finalnie zapytani o decyzję oboje potwierdzili, że chcieliby kontynuować związek także poza programem.

Niestety, kiedy po miesiącu ponownie spotkaliśmy się z parą, nastroje były nieco inne. Przez ten czas widzieli się dosłownie kilka razy, mieli też kontakt telefoniczny, jednak to, ani nawet fakt, że przez jakiś czas mieszkali razem nie poprawiło ich sytuacji. Podjęli decyzję o rozwodzie.

Iza i Kamil podziękowali ekspertom "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Choć ostatnie chwile przed finałową decyzją małżonkowie planowali spędzić osobno, życie potoczyło się inaczej. Stan zdrowia siostry Kamila pogorszył się, więc Izabela postanowiła wspierać męża, co mogło być sygnałem, że chce kontynuować związek. Zgodnie z przewidywaniami oboje zdecydowali o pozostaniu w małżeństwie.

Po miesiącu eksperci odwiedzili parę. I choć zastali Izabelę w chwili, kiedy przygotowywała się do świętowania urodzin Kamila, to nie ukrywała, że przechodzą z mężem kryzys. Problemów w związku wciąż jest wiele, ale Iza podkreśliła, że ciągle chce walczyć o ten związek... i chyba jest w tym skuteczna, bo para jest razem do dziś.

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości