Gwiazdy

Córka Angeliny Joli i Brada Pitta przeszła spektakularną metamorfozę. Jak zmieniła się Shiloh?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Cover Video/x-newsAngelina Jolie i Brad Pitt

Shiloh jest córką Angeliny Joli i Brada Pitta. Zazwyczaj chodziła w chłopięcych ubraniach, a jej mama zadeklarowała, że dziecko samo określa swoją płeć. To jednak przeszłość, bo pociecha aktorskiej pary zmieniła styl. Zobaczcie sami.

Shiloh wybrała chłopięcą garderobę

Shiloh urodziła się w 2006 roku. Gdy towarzyszyła rodzicom podczas premier, wybierała męskie stylizacje i krótkie fryzury. Brad Pitt w 2008 roku w programie Oprah Winfrey przyznał, że córka chce, by rodzice zwracali się do niej imieniem John lub Peter. Z kolei w 2011 roku Angelina Jolie w wywiadzie dla "Vanity Fair" podkreśliła, że  Shiloh lubi nosić chłopięce ubrania i myśli, że jest jednym z braci. - Ona chce być chłopcem. Więc musieliśmy ściąć jej włosy - podkreśliła.

Zanim znana aktorska para się rozstała, Jolie wyjawiła też, że ich dzieci mają wpływ na swoją tożsamość. - Nigdy nie zabronię komukolwiek z moich dzieci być tym, kim chcą. Ja i Brad zawsze będziemy dawać im wolność wyboru - przyznała.

Shiloh w sukience na czerwonym dywanie

Wszystko wskazuje jednak na to, że Shiloh postanowiła zmienić swój wizerunek. Na premierę filmu "Eternals", w którym gra Angelina Jolie, włożyła małą czarną z domu mody Versace i kolorowe trampki. Córka aktorów znana ze swojego upodobania do męskich ubrań zdaniem zagranicznych mediów swoją stylizacją przyćmiła nawet mamę.

Obok Siloh na premierze aktorce towarzyszyły również: bliźniaki Vivienne i Knox, 20-letni Maddox i 16-letnia Zahara. Na uroczystości zabrakło tylko 14-letniego Paxa.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Najświeższe newsy z życia gwiazd

Najświeższe newsy z życia gwiazd
Najświeższe newsy z życia gwiazdMateusz Hładki przybliża newsy ze świata gwiazd zarówno polskich jak i zagranicznych. Co nowego wydarzyło się w Hollywood?
Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości