Gwiazdy

Sandra Kubicka zdradziła szczegóły swojej diety. Co jest sekretem jej figury?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Sandra Kubicka

Sandra Kubicka od lat zachwyca fantastyczną sylwetką. Okazuje się jednak, że i ona ma niekiedy problemy z dodatkowymi kilogramami. Teraz ujawniła fankom swoje sprawdzone sposoby na powrót do formy. Jaki jest sekret?

Ćwiczenia Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka w ostatnim czasie realizowała "dwutygodniowe wyzwanie". Chciała wrócić do formy przed planowaną sesją oraz wyjazdem na wakacje. Modelka wyznała swoim fanom, że przez lata wypracowała świetnie sprawdzającą się rutynę, która pomaga jej w błyskawicznym zrzuceniu dodatkowych kilogramów. Kubicka zawsze wraca do tych samych sposobów i łączy ze sobą ćwiczenia oraz dietę.

Na swoim InstaStory zdradziła, że podstawą dla niej są ćwiczenia cardio. Twierdzi, że to one są najlepszą formą aktywności fizycznej do walki z tkanką tłuszczową. Wiadomo, że modelka dodatkowo często podczas treningu wykonuje pozycje, w których wykorzystuje własny ciężar ciała, bądź używa ciężarków o wadze 4 kilogramów .

Dieta modelki

Kubicka w mediach społecznościowych podzieliła się również szczegółami swojej diety. Wyznała, że w jej przypadku najlepiej sprawdzają się tzw. okienka żywieniowe, czyli dieta IF (Intermittent Fasting). Czym jest? To przerwa pomiędzy ostatnim wieczornym posiłkiem, a pierwszym posiłkiem dnia następnego - tzw. "nocna głodówka". To dzięki niej szybciej spala tłuszcz. Ponadto taka krótkookresowa głodówka pozytywnie wpływa na jej samopoczucie, zdrowie, a także metabolizm.

Najbardziej istotną u mnie rzeczą są okienka żywieniowe. Nie na wszystkich to działa. (...) Trzeba też pić bardzo dużo wody. Polecam też napar z hibiskusa i pokrzywę oraz wszystko to, co pozwala się pozbyć nadmiaru wody

- wyznała modelka.

Dlaczego zdradzamy? "Często jest to martwota w związku lub lata zabijającej rutyny". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości