polska modelka

  polska modelka

  Ewa Witkowska to polska modelka z międzynarodowymi sukcesami. Była pierwszą Polką, która chodziła w pokazach największych projektantów i pierwszą, która pojawiła się na okładce francuskiego wydania magazynu „Vogue”. Po latach spędzonych w Nowym Jorku niedawno wróciła na stałe do Polski. O swojej karierze i planach na najbliższe miesiące opowiadała w Dzień Dobry TVN.

  Pojawiła się w "Top Model" i momentalnie wzbudziła zaciekawienie widzów. 26-letnia Agata Wiśniewska nie jest typową modelką noszącą rozmiar 34 czy 36, a zaliczaną do grona plus size. Jej uroda została doceniona przez jurorów show, mimo początkowych zastrzeżeń Marcina Tyszki dotyczących jej wagi. Czy modelka zamierza zmieniać sylwetkę i przejmuje się komentarzami na swój temat?

  Ola Rudnicka to jedna z najbardziej cenionych polskich modelek. Pierwsze kroki w świecie mody stawiała w wieku 16 lat. Dziś 22-latka może się pochwalić współpracą ze światowymi markami, m.in. z z Louis Vuitton, Diorem i Miu, Miu. Na co dzień mieszka w Paryżu. Do Polski przyjechała na sesję polskiego projektanta mody Roberta Kupisza. Spotkał się z nią dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Powiedziała mu o początkach swojej kariery w modelingu, jej rozwoju, współpracy ze znanymi projektantami i relacjach między modelkami.

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: najszczęśliwszy, czy najdroższy dzień w życiu - czy za śluby naprawdę płacimy tylko "co łaska"? Następnie Monika Jagaciak - jedyny prawdziwy polski aniołek prestiżowej linii bielizny, a na koniec coś dla zmartwionych rodziców - czy zbyt dużo pracy domowej odbiera naszym dzieciom dzieciństwo? Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar.

  Marcin Tyszka przygotowywał ostatnio cover story dla portugalskiego Vogue'a. W projekcie uczestniczyła Kasia Struss. Zdjęcia powstały w Polsce, niedaleko Wilanowa. Czy modelka lubi pracować z Marcinem Tyszką? Jaką opinię o Kasi ma fotograf? Czy Kasia lubi przyjeżdżać do Polski? Jak długo trwały zdjęcia? Ekipa Dzień Dobry TVN dowiedziała się również, jakie kolory będą modne w tym sezonie.

  Modelka na pokazie mody pojawiła się w towarzystwie swojej mamy. Czy Pani Ewa jest dumna z dokonań córki? Dlaczego tak rzadko bywa z Anją na salonach? Czy kiedy modelka przyjedża do domu, to czekają na nią tak przyziemne obowiązki jak sprzątanie i gotowanie? Z supermodelką i jej mamą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.