polska modelka

  polska modelka

  Przyjaciel: "Nie mogę uwierzyć, że ten koszmar się ziścił".

  "Wysłałam im zdjęcie z legitymacji"

  Karolina Pisarek od lat robi karierę w show-biznesie i jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek. W rozmowie z redaktor serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiną Ziębą, wyznała, co robi, by utrzymać swoją sylwetkę. Jak wygląda dieta modelki?

  Karolina Pisarek to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych obecnie polskich modelek. Jej droga zaczęła się kilka lat temu w programie "Top Model", a teraz osiąga międzynarodowe sukcesy. Za każdy z nich w nagrodę kupuje sobie ekskluzywny element garderoby. Jakie już ma w swojej szafie? O tym opowiedziała Sabinie Ziębie w cyklu "Moda na spacer".

  Już 20 sierpnia w kinach pojawi się nowa polska produkcja pt. "The End". W rolach głównych wystąpią m.in. Tomasz Karolak, Aleksandra Popławska, Jarosław Boberek, Katarzyna Figura, Magdalena Lamparska, a także Sandra Kubicka. Czy modelka planuje zostać teraz aktorką?

  Od kilku lat toczy się dyskusja na temat wyśrubowanych standardów w modelingu. Doskonale o tym wie Magdalena Zalejska, która jako modelka w rozmiarze "zero" walczyła z bulimią i anoreksją. Dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek plus size. O swojej historii opowiedziała naszemu dziennikarzowi Mateuszowi Hładkiemu.

  Zuza Kołodziejczyk kilka lat temu wygrała 3. edycję "Top Model". Od tamtego czasu realizuje się jako modelka i influencerka. Okazuje się jednak, że jej droga do sukcesu nie była łatwa. Borykała się bowiem ze sporymi kompleksami.

  Ewa Witkowska to polska modelka z międzynarodowymi sukcesami. Była pierwszą Polką, która chodziła w pokazach największych projektantów i pierwszą, która pojawiła się na okładce francuskiego wydania magazynu „Vogue”. Po latach spędzonych w Nowym Jorku niedawno wróciła na stałe do Polski. O swojej karierze i planach na najbliższe miesiące opowiadała w Dzień Dobry TVN.

  Sandra Kubicka od lat zachwyca fantastyczną sylwetką. Okazuje się jednak, że i ona ma niekiedy problemy z dodatkowymi kilogramami. Teraz ujawniła fankom swoje sprawdzone sposoby na powrót do formy. Jaki jest sekret?

  Pojawiła się w "Top Model" i momentalnie wzbudziła zaciekawienie widzów. 26-letnia Agata Wiśniewska nie jest typową modelką noszącą rozmiar 34 czy 36, a zaliczaną do grona plus size. Jej uroda została doceniona przez jurorów show, mimo początkowych zastrzeżeń Marcina Tyszki dotyczących jej wagi. Czy modelka zamierza zmieniać sylwetkę i przejmuje się komentarzami na swój temat?

  Sandra Kubicka to światowej sławy modelka, która przez ostatnich kilka lat mieszkała w Miami. W maju tego roku rozstała się z narzeczonym i - choć związek wydawał się idealny - do ślubu ostatecznie nie doszło. Sandra postanowiła wrócić do Polski. W Dzień Dobry Wakacje opowiedziała, jak układa sobie tutaj życie i jakie ma plany.

  Ola Rudnicka to jedna z najbardziej cenionych polskich modelek. Pierwsze kroki w świecie mody stawiała w wieku 16 lat. Dziś 22-latka może się pochwalić współpracą ze światowymi markami, m.in. z z Louis Vuitton, Diorem i Miu, Miu. Na co dzień mieszka w Paryżu. Do Polski przyjechała na sesję polskiego projektanta mody Roberta Kupisza. Spotkał się z nią dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Powiedziała mu o początkach swojej kariery w modelingu, jej rozwoju, współpracy ze znanymi projektantami i relacjach między modelkami.

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: najszczęśliwszy, czy najdroższy dzień w życiu - czy za śluby naprawdę płacimy tylko "co łaska"? Następnie Monika Jagaciak - jedyny prawdziwy polski aniołek prestiżowej linii bielizny, a na koniec coś dla zmartwionych rodziców - czy zbyt dużo pracy domowej odbiera naszym dzieciom dzieciństwo? Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar.

  Marcin Tyszka przygotowywał ostatnio cover story dla portugalskiego Vogue'a. W projekcie uczestniczyła Kasia Struss. Zdjęcia powstały w Polsce, niedaleko Wilanowa. Czy modelka lubi pracować z Marcinem Tyszką? Jaką opinię o Kasi ma fotograf? Czy Kasia lubi przyjeżdżać do Polski? Jak długo trwały zdjęcia? Ekipa Dzień Dobry TVN dowiedziała się również, jakie kolory będą modne w tym sezonie.

  Modelka na pokazie mody pojawiła się w towarzystwie swojej mamy. Czy Pani Ewa jest dumna z dokonań córki? Dlaczego tak rzadko bywa z Anją na salonach? Czy kiedy modelka przyjedża do domu, to czekają na nią tak przyziemne obowiązki jak sprzątanie i gotowanie? Z supermodelką i jej mamą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.