Gwiazdy

Roma Gąsiorowska motywuje do dbania o samopoczucie: "Nie dajmy się. Nie dajcie się"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Roma Gąsiorowska zamieściła na Instagramie wyjątkowe przesłanie. Aktorka, która jest też trenerką rozwoju osobistego, namawia nas do tego, byśmy odpowiednio zatroszczyli się o siebie w pandemii.

Roma Gąsiorowska w życiu zawodowym łączy aktorstwo z m.in. coachingiem. Jako trenerka rozwoju osobistego promuje styl życia slow fast life, szukanie balansu między wypełnianiem w pośpiechu codziennych obowiązków, a zachowaniem spokoju i harmonią niezbędnymi do utrzymania dobrej kondycji psychicznej oraz samorozwoju. W tej właśnie sprawie artystka i bizneswoman zabrała głos na zakończenie świąt wielkanocnych.

Samopoczucie w czasie pandemii

Aktorka nie pochwaliła się w Wielkanoc w mediach społecznościowych pisankami czy aranżacją świątecznego stołu. Napisała natomiast o czymś, co dotyczy wielu w nas w trudnym czasie pandemii. O tym, że ludziom puszczają nerwy. Nie zdradziła wprawdzie, co konkretnie nieprzyjemnego spotkało ją w czasie przedświątecznym, dała jednak do zrozumienia, że można było wyczuć napięcie w relacjach między ludźmi.

Ludzie jakoś tak się przed świętami nerwowi zrobili... Nawet mi się nie chce opowiadać Wam w szczegółach, ale miałam takie poczucie, że już nie covid, ale słabości psychiki ludzkiej nas wykończą.

Jak zadbać zdrowie psychiczne w pandemii?

Co Roma Gąsiorowska radzi zrobić, by poczuć się lepiej nawet, gdy "jest jak jest"? Przede wszystkim zaakceptować zmiany. – Nie dajcie się. Nie dajmy się. Życie to zmiany. Człowiek jest przystosowany do zmiany, nie do stagnacji. Damy radę – napisała w na Instagramie.

Zobacz wideo: Roma Gąsiorowska – aktorstwo to dla niej za mało

Zobacz też:

Roma Gąsiorowska: „Ten film daje do myślenia i otwiera serce”

Jak okiełznać pandemiczny chaos? Psycholog: "Zmęczenie jest paliwem dla złości"

Jak pandemia zmieniła nasze obyczaje? "To, co kiedyś uważaliśmy za nie do pomyślenia, nagle staje się całkowicie normalne"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości