Gwiazdy

Robert Stockinger świętuje 6. rocznicę ślubu. Jego żona pokazała archiwalne zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz

Robert Stockinger, dziennikarz i syn aktora Tomasza Stockingera świętuje wraz z żoną 6. rocznicę ślubu. Z tej okazji jego ukochana pochwaliła się w sieci zdjęciem z uroczystości. Para doczekała się córeczki Oliwii, a w październiku tego roku powitają na świecie drugie dziecko. 

Robert Stockinger – kariera i rodzina

Robert Stockinger jest synem znanego aktora, Tomasza Stockingera. On sam nie poszedł jednak w ślady sławnego ojca i został dziennikarzem. W marcu tego roku świętował okrągłą rocznicę swojej pracy w TVN. Z tej okazji napisał: "Taki nieopierzony przyszedłem na chwilę i zostałem na dekadę. Dziś mija równo 10 lat mojej pracy w @tvn.pl. Wielka lekcja i wspaniała przygoda. Dziękuję tym, którzy trzymali za mnie kciuki w tym czasie "

Prócz udanego życia zawodowego, Robert jest także szczęśliwym mężem i ojcem. W 2015 roku poślubił swoją ukochaną, także dziennikarkę – Patrycję Drozd. Para doczekała się córeczki Oliwki, a w październiku na świat przyjdzie ich drugie dziecko.

Robert Stockinger świętuje 6. rocznicę ślubu

Robert Stockinger ma powody do radości. Właśnie mija 6 lat odkąd wraz z ukochaną Patrycją powiedzieli sakramentalne "tak". Żona dziennikarza zamieściła z tej okazji zdjęcie z uroczystości, które opatrzyła podpisem: "10 lata razem, 6 lat w małżeństwie, dwoje dzieci, trzy przeprowadzki i duuuzo miłości! #rocznicaslubu #drewniana rocznica #loveandmarriage"

Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń z okazji rocznicy ślubu. "Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu wielu pięknych chwil na kolejne wspólne lata", "Wszystkiego najlepszego z okazji rodzicy ślubu!! Życzę dużo miłości!!!" , "Bądźcie szczęśliwy", "Szczęścia i miłości na kolejne lata" – pisali fani.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Patrycja i Robert Stockinger o blaskach i cieniach rodzicielstwa

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości