Gwiazdy

Robert Lewandowski o trudnych porodach żony. Piłkarz nigdy się tak nie otworzył

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Robert Lewandowski udzielił bardzo szczerego wywiadu w podcaście "WojewódzkiKędzierski", w którym opowiedział o tym, jak wyzbył się egoizmu dzięki narodzinom dzieci. - Jak sam mówi, nie był empatyczny - opowiada w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Robert Lewandowski wspomina trudny moment narodzin córek

Gościem Dzień Dobry TVN była Sandra Hajduk-Popińska, która streściła widzom fragment wywiadu udzielonego przez Roberta Lewandowskiego w podcaście Kuby Wojewódzkiego oraz Piotra Kędzierskiego.

- Robert nie otworzył się tak od dawna, żeby nie powiedzieć nigdy. (...) Opowiedział między innymi o tym, co zmieniło w jego życiu przyjście na świat dwóch córek. Jak sam mówi, nie był empatyczny, nie był otwarty. To pierwsze dziecko, czyli Klara, sprawiło, że Robert się otworzył - słyszymy z ust dziennikarki.

Piłkarz przyznał, że ojcostwo wiąże się z przeżywaniem również tych trudnych momentów. Jednym z nich był zagrażający zdrowiu dziecka i matki poród.

- Klary poród trwał 28 godzin, a u Laury 28 minut. To był bardzo ciężki poród, nawet z zagrożeniem życia. To nie były łatwe momenty. I myślę, że dzieci kilka lat od urodzenia mogą czuć, że ten poród nie należał do najłatwiejszych - wyznał sportowiec.

Robert Lewandowski krytykowany po podjęciu decyzji o odejściu z Bayernu Monachium

Robert Lewandowski w najnowszym wywiadzie nie mógł pominąć komentowanego od kilku dni tematu planowanego odejścia od Bayernu Monachium. Piłkarz mierzy się z krytyką niemieckich dziennikarzy i kibiców, którzy zarzucają mu egoizm i nie potrafią zrozumieć tej decyzji.

- "Bild" zrobił wywiad z Robertem Lewandowski, w którym to dziennikarz atakuje bardzo Roberta. Zadaje mu takie pytania: "Czy wiesz, że Twoje słowa mogą irytować kibiców?" albo "Czy czujesz się egoistą?". (...) Niemcy są troszeczkę oburzeni, że on postanowił opuścić Bayern Monachium - opowiada w studiu Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości