Gwiazdy

Robert Lewandowski dostaje trudne i kłopotliwe pytania od 5-letniej córki. Jakie?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski jest tatą dwóch córek - Klary i Laury. Starsza z nich niedawno skończyła 5 lat i coraz śmielej zadaje pytania na tematy, które ją interesują, ale rodziców mogą wprawić w zakłopotanie. Piłkarz wyznał, jaka zagwozdka Klary najbardziej go zaskoczyła.

Robert Lewandowski - rodzina

Robert Lewandowski i jego żona Anna od lat tworzą zgraną i szczęśliwą rodzinę. Pobrali się w 2013 roku, a w maju 2017 roku przyszła na świat ich pierwsza córka Klara. 3 lata później urodziła się druga pociecha - Laura. Piłkarz w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego wyznał, że związek z Anią bardzo go zmienił. Przyjął od niej wiele cennych lekcji.

Lewandowscy

Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Od Ani często starałem się uczyć tego ciepła, tej dobroci, którą Ania ma aż zanadto i często przez to jest wykorzystywana. Byłem taką osobą na jednym biegunie, Ania po drugiej stronie można powiedzieć i starałem się od niej dużo tego ciepła i tej dobroci brać, którą ma i miała - powiedział Lewandowski.

Przełomowym wydarzeniem w jego życiu były narodziny starszej córki. To, że został tatą, miało na niego bardzo duży, pozytywny wpływ.

- Pojawienie się pierwszej córki Klary na świecie, to chyba był taki najbardziej widoczny moment w moim życiu, w którym zacząłem jeszcze bardziej otwierać się na świat i ludzi. Zacząłem być bardziej empatyczną osobą, wcześniej ciężko mi to przychodziło - wspomniał Robert.

Robert Lewandowski o trudnych pytaniach od córki

Kuba Wojewódzki drążył temat córek Lewandowskiego. Zapytał, jakie najtrudniejsze pytanie zadała mu 5-letnia Klara. Okazuje się, że dziewczynkę ciekawią m.in. zagadnienia związane z ciałem człowieka. Dostrzega wiele różnic między kobietami a mężczyznami.

- Ostatnio zaczynają się coraz częściej te pytania. Najtrudniejsze no to na tematy takie męskie zaczęła zadawać. Jaka jest różnica, dlaczego dziewczynki siadają na toaletę, a chłopaki stoją. Starałem się wytłumaczyć, skąd to się bierze. Dlaczego chłopaki, faceci mają coś innego, co używają, a kobiety, dziewczynki tego nie mają. To nie było łatwe - przyznał Robert.

Mimo to Lewandowski nie zbywa córki. Próbuje wyjaśniać różne kwestie najlepiej jak potrafi. - Staram się wychowywać swoje dzieci tak, że pomimo ciężkiego pytania, staram się wytłumaczyć. Wiem, że to jest ciężkie, bo nie da się małej dziewczynce wytłumaczyć dosłownie, ale nie chcę uciekać od tego pytania - podkreślił piłkarz w podcaście.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości