Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk bawiła się na sycylijskim weselu brata. Fani są zachwyceni jej kreacją

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Agnieszka Włodarczyk

Rodzina Agnieszki Włodarczyk ma powód do świętowania. Młodszy brat aktorki Robert Stasiukiewicz w miniony weekend wziął ślub na największej włoskiej wyspie. Gwiazda poleciała na sycylijskie wesele wraz z rocznym synkiem Milanem. Jak prezentowała się na uroczystości? Internauci są zachwyceni jej kreacją.

Brat Agnieszki Włodarczyk wziął ślub na Sycylii

Pod koniec maja Agnieszka Włodarczyk doznała poważnego urazu. Gwiazda straciła przytomność we własnym domu i niefortunnie upadła na podłogę, uderzając nosem o posadzkę. Na Instagramie opowiedziała o przerażającym momencie, w którym obudziła się z twarzą zalaną krwią. Jej partner Robert Karaś wezwał pogotowie ratunkowe.

- Leżąc na SOR-ze ze złamanym nosem, dziękowałam Szefowi na górze, że mogę jeszcze pożyć - pisała poruszona aktorka.

Ślub i wesele

Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Problemy zdrowotne gwiazdy nie zdołały jednak pokrzyżować jej weselnych planów. Celebrytka kilka dni po przerażającym zdarzeniu wybrała się wraz z rodziną i rocznym synem Milanem w podróż do Włoch, by celebrować nowy etap życia młodszego brata. Robert Stasiukiewicz wziął ślub w bajkowych okolicznościach na Sycylii, a znana siostra relacjonowała ceremonię w sieci.

Agnieszka Włodarczyk na weselu brata - stylizacja

Największą uwagę internautów zwróciła kreacja, którą Agnieszka Włodarczyk wybrała na tę rodzinną uroczystość. Gwiazda zaprezentowała się w iście włoskiej stylizacji - pomarańczowej sukience maxi z obszernymi falbanami i głębokim dekoltem na plecach oraz modnych kowbojkach w odcieniach beżu.

Całość ozdobiła charakterystycznymi kolczykami w kształcie potrójnych okręgów o różnej wielkości oraz dużą, brązową torebką z uchami w formie zaplecionych warkoczy. Delikatny makijaż, włosy spięte w gładki, subtelny kucyk oraz obszerne okulary przeciwsłoneczne dopełniły weselny look i nadały stylizacji charakteru.

- Wow, pięknie wyglądasz! (...) Sukienka sztos.

- Kiecka petarda. Rewelacja - czytamy w komentarzach zachwyconych internautów, którzy wypowiedzieli się pod instagramowym zdjęciem Agnieszki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości