Gwiazdy

Krzysztof Ibisz ponownie zostanie tatą. "Nasz świat będzie jeszcze piękniejszy"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Krzysztof Ibisz

Krysztof Ibisz ogłosił za pomocą mediów społecznościowych, że wraz ze swoją małżonką, Joanną spodziewają się dziecka. Dziennikarz wstawił zdjęcie, na którym trzyma już widoczny brzuszek. Pod postem pojawiła się lawina gratulacji.

Krzysztof Ibisz i jego żona spodziewają się dziecka

Krzysztof Ibisz właśnie obwieścił, że ponownie zostanie tatą. Na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z ukochaną, Joanną Ibisz.

- Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy - napisał na swoim Instagramie Ibisz.

Na fotografii jest już widoczny ciążowy brzuszek. To będzie trzecie dziecko prezentera. Krzysztof Ibisz poślubił Joannę Kudzbalską w sierpniu 2021 roku. Kobieta w 2011 roku wystąpiła w drugiej edycji programu "Top model". Między małżonkami jest 27 lat różnicy.

Gratulacje dla przyszłych rodziców

Tuż po publikacji zdjęcia na profilu Krzysztofa Ibisza pojawiły się setki gratulacji. Ucieszyli się nie tylko fani pary, ale również znani znajomi.

- aaaaaaa ale super! - napisała Katarzyna Zielińska.

- Niech się Wam darzy. Dużo zdrowia! - życzyła Dominika Gwit.

- Gratulacje, piękna wiadomość - dodała Małgorzata Rozenek.

Gratulowali także: Agnieszka Włodarczyk, Golec uOrkiestra, Katarzyna Cichopek, Łukasz Płoszajski, Katarzyna Zdanowicz, Ola Nowak, Maciej Dowbor, Hanna Żudziewicz, czy Paulina Sykut-Jeżyna.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Jarosław Antoniak / MW MEDIA WARSZAWA

Pozostałe wiadomości