Gwiazdy

Magdalena Pieczonka jest już po ślubie? Na jej palcu pojawiła się obrączka

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl
Magdalena Pieczonka

Magdalena Pieczonka w lipcu 2021 roku przyjęła oświadczyny swojego ukochanego Łukasza. Czy popularna makijażystka stanęła już na ślubnym kobiercu? Na serdecznym palcu nosi pokaźnych rozmiarów obrączkę. - Gratulują nam - przyznała w najnowszym wywiadzie.

Magdalena Pieczonka wzięła ślub? Makijażystka komentuje doniesienia

Magdalena Pieczonka prężnie działa na Instagramie, gdzie prezentuje efekty swojej pracy i zamieszcza zdjęcia metamorfoz. Fani makijażystki bez trudu dostrzegli, że od pewnego czasu na palcu influencerki błyszczy okazała obrączka, która mogłaby sugerować, że gwiazda w tajemnicy przed światem stanęła na ślubnym kobiercu. Mistrzyni wizażu w wywiadzie dla serwisu Plejada.pl skomentowała te doniesienia.

Pisarek mówi tak

Pisarek mówi tak. Trendy w męskiej modzie ślubnej
Pisarek mówi tak. Trendy w męskiej modzie ślubnej Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Zdaniem Magdy Pieczonki obrączka, którą nosi, pełni funkcję wyłącznie biżuteryjną. W podobny pierścień zaopatrzył się również jej narzeczony Łukasz. - Mam obrączkę i mój Łukasz też, ale do żadnego ślubu nie doszło. Kupiłam sobie obrączkę, a Łukaszowi się spodobało i też kupił. Dużo osób myśli, że jesteśmy po ślubie i nam gratulują - zdementowała plotki.

Bajkowe zaręczyny Magdaleny Pieczonki

Popularna makijażystka spełnia się w roli szczęśliwej narzeczonej i zapewnia, że gdyby jej stan cywilny miał ulec zmianie, nie ukrywałaby tej radosnej nowiny przed swoimi fanami. - Na razie są zaręczyny. Myślę, że jak będzie ślub, to wszyscy będą o tym wiedzieli - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Spektakularne zaręczyny, o których wspomniała, miały miejsce na początku lipca 2021 roku na Majorce. To właśnie wtedy partner wizażystki oświadczył jej się na oczach najbliższych przyjaciół, którzy zaangażowali się w organizację romantycznego wieczoru.

Grupa wspólnych znajomych pary ustawiła się z transparentem, na którym widniał napis: "Magdalenko, wyjdziesz za mnie?". Gdy celebrytka powiedziała "tak", wyruszyła ze świeżo upieczonym narzeczonym w rejs motorówką, by oglądając na wodzie zachód słońca, kosztować szampana i truskawek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości