Odwiedziliśmy wyjątkowy apartament Roberta Burneiki. Jak mieszka "Hardkorowy Koksu"?

W tym apartamencie można poczuć przestrzeń
Źródło: Dzień Dobry TVN
Kulturysta Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu", oprowadził naszego reportera Mateusza Hładkiego po swoim wyjątkowym apartamencie. Mieści się on nad jego siłownią. Wielkość pomieszczeń robi wrażenie. - Wszystko musi być wygodne i duże - zaznaczył.

Apartment Roberta Burneiki

Hardkorowy Koksu wraz z partnerką Kają wybudowali swoje cztery kąty na dachu siłowni.

- Nie przypuszczaliśmy, że można taki fajny apartament zbudować nad siłownią. Były takie sytuacje, że pracowaliśmy na siłowni i spaliśmy w biurze. Wtedy pomyśleliśmy, dlaczego by nie zbudować sobie tutaj mieszkania. Bardzo nam się podoba ten projekt, bo gdzie tylko jesteś w domu, to wszystko naokoło widać - tłumaczył Robert Burneika w rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN.

W apartamencie jest 5 pokoi, 3 łazienki i wielki taras. Wnętrza utrzymane są w szarościach, czerni i bieli, a na wejściu wita nas ściana z żywych roślin. Kulturysta przeprowadzał się już 21 razy, więc bazując na doświadczeniu każdy element w mieszkaniu jest porządnie przemyślany. - To było na specjalne zamówienie. Każdy kawałek jest tutaj zrobiony - podkreślił.

Kuchnia, sypialnia i garderoba Hardkorowego Koksa

Głównym pomieszczeniem w domu jest kuchnia, w której znajduje się lodówka o szerokości 1,2 m, a na środku stoi stylowa wyspa ważąca ponad 200 kg.

- To jest nasza kuchnia. Tak naprawdę najważniejsza rzecz w tym domu - przyznał Robert Burneika, oprowadzając Mateusza Hładkiego.

Nie tylko kuchnia jest spektakularna, ale i sypialnia, w której znajduje się łóżko o szerokości 3 metrów i garderoba wielkości kawalerki.

– Ma 30 metrów kwadratowych i czarne szkło. Nic nie widać. Zapalasz i nie musisz otwierać drzwi. Mieszkałem w Stanach 18 lat, wszystko musi być wygodne i duże. Przed domem stoją palmy. Taka idea, by przenieść trochę Las Vegas, bo stęskniłem się za dobrą pogodą, ale chociaż palmy mam - stwierdził Hardkorowy Koksu.

Kto urządzał pokoje dzieci? Zobacz wyjątkowy apartament w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: K. Chętnik, M. Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości