hardkorowy koksu

    hardkorowy koksu

    Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer wybrał się do Radzymina, by zobaczyć z bliska najdłuższego kebaba w Polsce. Jeśli zjesz go w 30 minut, to restauracja, w której powstają te gigantyczne kebaby zwróci Ci pieniądze lub da Ci w prezencie drugiego kebaba. By przekonać się czy to w ogóle możliwe, zorganizowaliśmy międzynarodowe mistrzostwa świata w jedzeniu kebaba. Rywalizować ze sobą będą: zawodnik z Tajlandii - Pooh oraz zawodnik z Litwy - Hardkorowy Koksu. Który z nich zjadł szybciej ponad półtorametrowego kebaba? I jak wygląda przygotowany na 20-lecie TVN 30-kilogramowy tort z kebabów? Czy Hardkorowy Koksu przerzuci się teraz ze "stejków" na kebaby? Zobaczcie! :-)

    W czwartek w Dzień Dobry TVN: podobno chłopaki nie płaczą - Małgorzata Ohme, Rafał Maślak i Hardkorowy Koksu o tym, czy łzy są zarezerwowane tylko dla kobiet. Następnie ruszamy na połów - Mateusz Gessler radzi, jak kupować rybę, żeby była nie tylko smaczna, ale również zdrowa. A także Bosski Roman - hiphopowiec z sercem na dłoni - jak przez muzykę można pomagać potrzebującym dzieciom. Bądźcie z nami o 8.00!

    Poruszanie się za pomocą wózka inwalidzkiego po ulicach nie jest łatwe, tym bardziej zimą. Nieodśnieżone chodniki i śliskie podjazdy stanowią dla wielu niepełnosprawnych przeszkody nie do pokonania. Przekonał się o tym Robert Burneika aka Hardkorowy Koksu, który na wózku przemierzał warszawskie ulice. W Dzień Dobry TVN opowiedział o swoich wrażeniach. W studiu gościliśmy także prezesa Fundacji Polska bez Barier Macieja Augustyniaka, którego zapytaliśmy o bariery architektoniczne w przestrzeni miejskiej.

    Robert Burneika przez wiele lat mieszkał w Las Vegas, gdzie nagrywał krótkie filmy instruktażowe. Jako Hardkorowy Koksu szybko zyskał popularność. Od niedawna Robert mieszka w Warszawie. Co go tu sprowadziło? I czy to prawda, że szuka miłości?