Robert Burneika

  Robert Burneika

  W trakcie piętnastu lat istnienia Dzień Dobry TVN nasi reporterzy zostali zaproszeni do domów największych gwiazd show-biznesu, które zwierzały się im z najskrytszych pragnień, ujawniały małe i duże tajemnice oraz oprowadzały po prywatnych wnętrzach. Dziś, do swojego "hardkorowego” domu, zaprosił nas sportowiec – "Hardkorowy Koksu". Czas jest tym bardziej szczególny, bo Robert i jego partnerka Kaja spodziewają się drugiego dziecka. Czy będzie to wymarzony syn?

  W lipcu ubiegłego roku Robert Burneika wraz z partnerką ogłosili, że spodziewają się dziecka. Rodzice przygotowywali się na nadejście potomka, nie wiedząc, czy na świecie pojawi się syn, czy córka. Chociaż Robert marzył o synu, teraz nie żałuje niespodzianki. Hardcorowy Koksu oszalał na punkcie córeczki, która mając zalewie pół roku, już idzie w ślady taty.

  Poruszanie się za pomocą wózka inwalidzkiego po ulicach nie jest łatwe, tym bardziej zimą. Nieodśnieżone chodniki i śliskie podjazdy stanowią dla wielu niepełnosprawnych przeszkody nie do pokonania. Przekonał się o tym Robert Burneika aka Hardkorowy Koksu, który na wózku przemierzał warszawskie ulice. W Dzień Dobry TVN opowiedział o swoich wrażeniach. W studiu gościliśmy także prezesa Fundacji Polska bez Barier Macieja Augustyniaka, którego zapytaliśmy o bariery architektoniczne w przestrzeni miejskiej.

  To będzie 12 odcinków "wielkiej, krwawej, muzycznej wojny" prowadzonej pod czujnym okiem Piotra "Kędziora" Kędzierskiego i Natalii Jakuły oraz komentowanej przez "Abstrachuje"! Pierwszy pojedynek stoczą: Hardkorowy Koksu i Madox. Kto wygra? Oglądajcie „Lip Sync Battle Ustawka” - program, który rozwali system! :)

  Robert Burneika przez wiele lat mieszkał w Las Vegas, gdzie nagrywał krótkie filmy instruktażowe. Jako Hardkorowy Koksu szybko zyskał popularność. Od niedawna Robert mieszka w Warszawie. Co go tu sprowadziło? I czy to prawda, że szuka miłości?

  W kuchni Dzień Dobry TVN urzędował dziś Hardkorowy Koksu. przekonywał nas, że od samych ćwiczeń "bicek" nam nie urośnie! Ważna jest też odpowiednia dieta. Zobaczcie jego przepis na hardkorowy omlet, stek z ziemniakiem i szaszłyk z hardkorową sałatą z awokado. Smacznego!

  Siłownia, pływanie, biegi czy boks - to dyscypliny popularne wśród mężczyzn. Kiedy przyjdzie im ćwiczyć grupowo, np. fitness, chętnych do tego rodzaju ćwiczeń - jak na lekarstwo. Dlaczego mężczyźni ten rodzaj aktywności fizycznej uważają za niemęski? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Hardcorowy Koksu - Robert Burneika, trener gwiazd i polityków Nicolas Prusinski oraz Tomasz Leśniak, który uprawia... jedzenie. Czy naprawdę fitness jest niemęski i dlaczego kobiety częściej uprawiają sporty grupowe?

  Co Wojewódzki myśli na temat zarzutów, że nie przygotowuje się do rozmów w swoim show? Czego nie lubi? Sprawdziła to dziennikarka tvn.pl. Jak wypowiedź Kuby Wojewódzkiego komentuje Agnieszka Jastrzębska. Co Hardcorowy Koksu robi w Polsce i co sądzi o związkach? Jak zwaraca się do niego żona?

  Wielkimi krokami nadchodzi trzecia edycja "Top model". Od wiosny 2013 śledzić będziemy kolejne zamgania uczestniczek. Robert Kantereit nie czeka na nią z wypiekami na twarzy, ale - jak mówi - chętnie rzuci na nią okiem. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Marcina Tyszkę, fotografa i jurora programu „Top Model”, Annę Piszczałkę, finalistkę pierwszej edycji „Top Model” oraz Verę Suprunenko, finalistkę drugiej edycji. Czy "Top model" całkowie zmienił ich życie? Czy ich życie po programie to bajka?

  Robert Burneika swoją karierę rozpoczął w Internecie. Jego filmiki dotyczące treningów i diety, zamieszczane w sieci, osiągały rekordy popularności. Rosnącą sławę Roberta zauważyła telewizja TVN Turbo. I tak powstał program "Nie ma lipy". Jakie marzenia ma Hardcorowy Koksu i ile czasu poświecą na ćwiczenia?

  Steki to ulubione danie litewskiego kulturysty Roberta Burneiki na stałe mieszkającego w Las Vegas, znanego także jako Hardcorowy Koksu. Burneika zachęca w Internecie do trenowania kulturystyki i radzi innym, jak się żywić.