Gwiazdy

Odwiedziliśmy wyjątkowy apartament Roberta Burneiki. Jak mieszka "Hardkorowy Koksu"?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
K. Chętnik, M. Hładki
W tym apartamencie można poczuć przestrzeń

Kulturysta Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu", oprowadził naszego reportera Mateusza Hładkiego po swoim wyjątkowym apartamencie. Mieści się on nad jego siłownią. Wielkość pomieszczeń robi wrażenie. - Wszystko musi być wygodne i duże - zaznaczył.

Apartment Roberta Burneiki

Hardkorowy Koksu wraz z partnerką Kają wybudowali swoje cztery kąty na dachu siłowni.

- Nie przypuszczaliśmy, że można taki fajny apartament zbudować nad siłownią. Były takie sytuacje, że pracowaliśmy na siłowni i spaliśmy w biurze. Wtedy pomyśleliśmy, dlaczego by nie zbudować sobie tutaj mieszkania. Bardzo nam się podoba ten projekt, bo gdzie tylko jesteś w domu, to wszystko naokoło widać - tłumaczył Robert Burneika w rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN.

W apartamencie jest 5 pokoi, 3 łazienki i wielki taras. Wnętrza utrzymane są w szarościach, czerni i bieli, a na wejściu wita nas ściana z żywych roślin. Kulturysta przeprowadzał się już 21 razy, więc bazując na doświadczeniu każdy element w mieszkaniu jest porządnie przemyślany. - To było na specjalne zamówienie. Każdy kawałek jest tutaj zrobiony - podkreślił.

Kuchnia, sypialnia i garderoba Hardkorowego Koksa

Głównym pomieszczeniem w domu jest kuchnia, w której znajduje się lodówka o szerokości 1,2 m, a na środku stoi stylowa wyspa ważąca ponad 200 kg.

- To jest nasza kuchnia. Tak naprawdę najważniejsza rzecz w tym domu - przyznał Robert Burneika, oprowadzając Mateusza Hładkiego.

Nie tylko kuchnia jest spektakularna, ale i sypialnia, w której znajduje się łóżko o szerokości 3 metrów i garderoba wielkości kawalerki.

– Ma 30 metrów kwadratowych i czarne szkło. Nic nie widać. Zapalasz i nie musisz otwierać drzwi. Mieszkałem w Stanach 18 lat, wszystko musi być wygodne i duże. Przed domem stoją palmy. Taka idea, by przenieść trochę Las Vegas, bo stęskniłem się za dobrą pogodą, ale chociaż palmy mam - stwierdził Hardkorowy Koksu.

Kto urządzał pokoje dzieci? Zobacz wyjątkowy apartament w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: K. Chętnik, M. Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości