Ralph Kamiński jedną z gwiazd Open'er Festival. "Próby trwają od czterech miesięcy"

Ralph Kamiński jedną z gwiazd na Openerze
Źródło: Dzień Dobry TVN
Po pandemicznych czasach i przestoju w branży muzycznej wraca jedno z największych wydarzeń– Open'er Festival 2022. Już 29 czerwca na scenie staną polskie i zagraniczne gwiazdy, które przed publiką zaśpiewają swoje największe hity. W tym roku na scenie głównej pojawi się także Ralph Kamiński. Czego możemy się spodziewać? O tym z artystą rozmawiała Katarzyna Jaroszyńska.

Ralph Kamiński na głównej scenie Open'er Festival

Już 29 czerwca na terenie Gdyni odbędzie się festiwal wyczekiwany przez wszystkich fanów muzyki. Wydarzenie potrwa przez cztery dni, a na kilku scenach pojawią się zarówno polscy, jak i zagraniczni artyści. Pierwszego dnia na Main Stage  zobaczymy Ralpha Kamińskiego. Jakie emocje towarzyszą mu przed występem?

- Premieruję z moim projektem pt. "Bal u Rafała" i to też jest zapowiedź mojej nadchodzącej płyty, nad którą pracowałem w ostatnim czasie. Próby do tego projektu i do startu tego widowiska trwają od czterech miesięcy. Głównym motywem jest taniec, zabawa, wolność. Można się już domyślać, czego się spodziewać po tej trasie, będzie inna niż dotychczas. Jestem ogromnie szczęśliwy, że zaśpiewam właśnie na tym festiwalu - jest moim ukochanym i zawsze marzyłem, żeby na nim zagrać.
- powiedział.

Choć Ralph miał już okazję wystąpić na Open'er Festival, przyznaje, że jest to dla niego ogromne wyróżnienie. - Dzięki takiemu festiwalowi, można poznać różne fajne zespoły i, przede wszystkim, spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi.

Ralph Kamiński – płyta

Po udanym projekcie "Kora" przyszedł czas na nowości. Ralph przy okazji rozmowy zdradził, że pracuje nad kolejną płytą. Artysta nie chce jednak podawać konkretnej daty. Do sieci trafiły jendak dwa nowe single promujące nadchodzące wydawnictwo. Słyszeliście już utwory "Bal u Rafała" i "Duchy"?

- Premiery płyty jeszcze nie zdradzamy, ale może niedługo okaże się, kiedy ten album się ukaże. Pokazaliśmy już dwa nowe single ''Bal u Rafała'' i ''Duchy''. Od października zeszłego roku nie miałem ani jednego dnia wolnego dlatego, że kończyłem swój projekt Kora, ale też już przygotowywałem ten – dodał.

Wokalista przyznał również, że nowe widowisko "Bal u Rafała" nad którym sumiennie pracuje będzie pewnego rodzaju performancem. Ralph na scenie nie tylko śpiewa, ale także i tańczy. Wszystko wymagało jednak sporej ilości prób i przygotowań.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości