Gwiazdy

"Hotel Paradise 4" z nową piosenką przewodnią. Nagrała ją uczestniczka poprzedniej edycji. Zobacz teledysk

Gwiazdy

materiały prasowe

Poznaliśmy nowy utwór przewodni "Hotelu Paradise". To oznacza, że w 4. edycji nie usłyszymy już piosenki w wykonaniu Soni Szklanowskiej "Oto Raj". Tym razem każdy odcinek rozpoczynać będzie "Raj mi daj", którą w duecie z Kamilem Bijosiem zaśpiewała jedna z uczestniczek poprzedniej odsłony reality show.

"Hotel Paradise 4" - nowa piosenka

Piosenkę do kolejnej edycji popularnego reality show nagrali Kamil Bijoś i uczestniczka 3. edycji "Hotelu Paradise" - Bogusława Brzezińska, znana jako Bibi. Autorami muzyki są gitarzyści zespołu IRA: Piotr Konca i Sebastian Piekarek oraz Marcin Limek, uznany producent muzyczny, a tekst napisał Wojciech Byrski. Premiera utworu "Raj mi daj" odbyła się 25 sierpnia.

- Pewnego pięknego dnia dostałam telefon, czy jestem tym zainteresowana i oczywiście moja odpowiedź niezależnie od wszelakich planów była od razu na tak - powiedziała Bibi w rozmowie z serwisem PrzeAmbitni. - Bardzo spodobał mi się pomysł. Ta piosenka jest nie tyle o miłości, co o dążeniu do celu, wiary w siebie i marzenia - dodała.

- Utwór czołówkowy, promujący 3. sezon "Hotelu Paradise", nagrany z Sonią Szklanowską, uczestniczką 2. edycji show, odniósł bardzo duży sukces. Osiągnął ponad 3 miliony odsłon na kanale Youtube. Dzięki takim działaniom wokół programu, TVN7 i Golden Media Polska rozwijają talenty uczestników. Kontynuacją tych założeń jest produkcja kolejnego, nowego utworu do 4. sezonu. Tym razem chcieliśmy urozmaicić muzyczny projekt i wesprzeć naturalny talent Bogusi Brzezińskiej, finalistki poprzedniej edycji, zapraszając do duetu Kamila Bijosia, jednego z najbardziej utalentowanych wokalistów młodego pokolenia. Dodam również, że planujemy nowe utwory, promujące następne edycje "Hotelu Paradise" – mówi Grzegorz Piekarski, Dyrektor Zarządzający Golden Media Polska - firmy, która odpowiada za produkcję "Raj mi daj".

Bibi i Kamil Bijoś - kim są?

Bibi, czyli Bogusia Brzezińska, to jedna z finalistek 3. edycji "Hotelu Paradise". W programie stworzyła związek z Simonem i wiele osób miało nadzieję, że to początek długotrwałej miłości. Niedługo po zakończeniu emisji programu okazało się jednak, że dzielące ich różnicy są nie do przejścia i para rozstała się.

Urocza 21-latka pochodzi z Lublińca, a jej największymi pasjami są malowanie obrazów oraz śpiew. Bibi nie ukrywa, że marzy o wielkiej karierze muzycznej. Piosenka "Raj mi daj" może być pierwszym krokiem ku realizacji tego pragnienia.

Kamil Bijoś to znany polskim słuchaczom wokalista jazzowy, aktor dubbingowy, a także członek zespołu Sond’n’Grace, z którym wylansował takie przeboje jak m.in. "Dach", "Na pewno" czy "Idealnie". Brał udział w wielu programach telewizyjnych. Urodził się 17 stycznia 1992 roku w Rzeszowie.

Jak doszło do współpracy Kamila przy nowym utworze, promującym "Hotel Paradise"? - Każdy nowy muzyczny projekt to dla mnie kolejne doświadczenie i duże wyzwanie. Cieszę się, że zaproponowano mi współpracę przy tej produkcji, gdyż nie miałem jeszcze okazji zaśpiewać piosenki do czołówki tak popularnego programu rozrywkowego. Świadomość, że wykonywanego przeze mnie utworu, będą słuchać codziennie setki tysięcy ludzi, to dla mnie ogromny powód do radości - podkreślił Bijoś.

"Raj mi daj" - teledysk

Teledysk to piosenki zrealizowano w większości na Zanzibarze, gdzie wcześniej odbyły się nagrania czwartego sezonu reality show. Trudno o bardziej odpowiednie miejsce, które przeniesie odbiorców utworu w rajski klimat. Sceny z Bibi nagrywane były na wyspie, z udziałem mieszkańców Zanzibaru, z którymi ekipa produkcyjna zaprzyjaźniła się podczas kręcenia show "Hotel Paradise". Natomiast ujęcia z Kamilem zostały zrealizowane w Polsce. Zabieg ten zastosowano ze względu na scenariusz teledysku, w którym piękna dziewczyna w rozmowie telefonicznej z chłopakiem, zabiera go w wirtualną podróż po rajskiej wyspie.

Reżyser i autor scenariusza wideoklipu - Bartosz Łabęcki, który jest także reżyserem "Hotelu Paradise", tak podsumowuje pracę nad teledyskiem:

Bardzo zależało nam na naturalnym efekcie, gdyż Bibi po raz pierwszy nagrywała profesjonalny klip i nie miała w tej materii doświadczenia. Dlatego też postawiliśmy na zrealizowanie dużej części teledysku w formie reality. Współpraca z tak skromną i jednocześnie otwartą osobą jaką jest Bibi, to sama przyjemność. Lubię projekty z udziałem debiutantów, bo angażują się w pracę na 100 proc. i chętnie próbują nowych rzeczy.

Za produkcję teledysku odpowiada ekipa Golden Media Polska. Producentem wykonawczym i współautorem scenariusza jest Dyrektor Zarządzający firmy, Grzegorz Piekarski. To on również wpadł na pomysł, by każdy kolejny sezon "Hotelu Paradise" posiadał własny utwór, który nie tylko będzie promował program, ale również odświeżał oprawę muzyczną reality show.

Zobacz wideo: Bibi nagrała piosenkę do 4. edycji "Hotelu Paradise"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości