Barbara Kurdej-Szatan została sama z dziećmi. "Najtrudniejsze są poranki"

Barbara Kurdej-Szatan

Rafał Szatan wyjechał do innego miasta, a Barbara Kurdej-Szatan sama musi teraz zająć się dwójką swoich dzieci. Jak sobie radzi? O tym opowiedziała w najnowszym wywiadzie.

Drugie dziecko Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana przyszło na świat we wrześniu 2020 roku. Synek wniósł do rodziny wiele radości i nowej energii. Teraz aktorka musi jednak sprostać nie lada wyzwaniu.

Barbara Kurdej-Szatan sama z dwójką dzieci

W wywiadzie dla magazynu "Olivia", Barbara Kurdej-Szatan wyznała, że Rafał Szatan przeniósł się z Warszawy do Łodzi. Wszystko z powodu roli, którą gra w musicalu "Pretty Woman".

- Teraz jest dość trudny dla mnie czas, bo Rafał wyjechał na trzy miesiące do Łodzi, na próby do musicalu "Pretty Woman". Wraca tylko na weekendy, więc zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość - powiedziała Kurdej-Szatan, ale zaznaczyła przy tym, że nie zamierza szukać pomocy w postaci opiekunki. Sama świetnie sobie radzi z opieką nad 6-miesęczynym Heniem i 9-letnią Hanią.

- Kiedy urodziła się Hania, miałam bardzo dużo pracy, więc musiał mi ktoś pomóc w opiece nad dzieckiem. Teraz, z powodu pandemii, tej pracy jest mniej, wiec spokojnie daję radę i cieszę się macierzyństwem – zauważyła.

Barbara Kurdej-Szatan: "Najtrudniejsze są poranki"

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała też o tym, jak wygląda teraz jej dzień. - Najtrudniejsze są poranki. Żeby zawieźć Hanię do szkoły, muszę obudzić Henia, bo przecież nie zostawię go samego. Ale potem wracam z synkiem do domu i mamy czas tylko dla siebie. Hania ma też sporo dodatkowych zajęć popołudniowych: szkoła muzyczna, szkoła musicalowa, a ostatnio wożę ją na dubbing... - wyjawiła aktorka i dodała:

- Czasem mówię: "Może dziś odpuść, odpocznij, zostańmy w domu", ale w odpowiedzi słyszę: "Nie mamo, nie chcę mieć zaległości! Mamo, przecież ja to lubię!". No więc znów ubieram Henia i jedziemy.

Zobacz wideo: Kulisy Sławy Barbary Kurdej-Szatan. "Ujęła mnie w niej spontaniczność, taki luz i urok, który ma w sobie”"

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości