Gwiazdy

Jak wyglądały Mikołajki u Szatanów? Internauci pokochali to nagranie

Gwiazdy

Aktualizacja:

Cała rodzina śpiewa "Santa Claus is coming to town". Taki filmik opublikował Rafał Szatan. Razem żoną Barbarą Kurdej - Szatan i dwójką dzieci, Hanią i malutkim Heniem, w świątecznej atmosferze zgromadzili się przy pianinie. Nagranie podbija sieć.

6 grudnia to jeden z ulubionych dni w roku zarówno wśród najmłodszych, jak i tych trochę starszych. Dzieci z niecierpliwością czekają na odwiedziny świętego Mikołaja, a dorośli wzajemnie obdarowują się drobiazgami. A jak wyglądają Mikołajki u Szatanów?

Mikołajki u Szatanów

Często mogliśmy podziwiać, jak Basia Kurdej-Szatan wraz z mężem Rafałem wspólnie występują na scenie. Tym razem do ich duetu dołączyła Hania i malutki Henio. Rafał w czapce Mikołaja i w szlafroku grał na pianinie, 8-latka w piżamie bawiła się lalkami, a Basia w domowej stylizacji tańczyła z synem na rękach. I wszyscy wspólnie śpiewali jedną z najpopularniejszych świątecznych piosenek - "Santa Claus is coming to town".

Tą radosną atmosferą wokalista postanowił się podzielić z internautami. Swoim obserwującym nie tylko złożył życzenia, lecz dopytywał, czyli byli grzeczni w tym roku i Mikołaj zapukał do ich drzwi.

Wideo rozczuliło użytkowników Instagrama.

- "Cudowni", "Świetna rodzinka", "Jacy wy jesteście fajni" - czytamy w komentarzach.

Pierwsze święta Henia

W tym roku szczególnie doceniamy czas wspólnie spędzony z rodziną. I właśnie takie chwile, jak u Szatanów są ważne - przepełnione miłością i radością. Tegoroczne Boże Narodzenie u Basi i Rafała zapowiada się wyjątkowo, bo będą to pierwsze święta Henia. Przypomnijmy, że aktorka urodziła synka pod koniec września. Oglądając opublikowany w sieci filmik śmiało możemy stwierdzić, że w 100 proc. wykorzystają wspólnie spędzony czas. Podelektujmy się ich coverem "Santa Claus is coming to town":

Zobacz też:

Kiedyś szukała kanapek w koszu, dziś jest wolontariuszką Szlachetnej Paczki: "Wiem, że mam realny wpływ, żeby komuś pomóc"

Czerwona choinka Joanny Przetakiewicz robi furorę w sieci: "Jest zrobiona z bawełny, a jej kolor jest symbolem siły"

Anita Werner i Piotr Marciniak na zdjęciach sprzed 20 lat. "Nie regulujcie odbiorników"

Zobacz wideo: Dlaczego warto pobrać krew pępowinową? Basia Kurdej-Szatan: "Zapewniam bezpieczeństwo dziecku"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości