Gwiazdy

Dziennikarz TVN24 po raz drugi został ojcem. Podziękował żonie: "Twoje ciało dało życie tak pięknej istocie"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

To przełomowy i wyjątkowy czas w życiu znanego dziennikarza TVN24. Radosław Mróz po raz drugi został ojcem! Pochwalił się dobrą nowiną, zdradził płeć i imię dziecka, a także pokazał niezwykle wzruszające zdjęcia żony i malucha.

Radosław Mróz ma drugie dziecko

Radosław Mróz ma powody do radości, ponieważ jego rodzina znów się powiększyła. Dziennikarz i jego żona Justyna mają już 2-letniego syna, a teraz przyszła na świat ich córeczka. Prezenter ogłosił dobrą nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Opublikował piękne czarno-białe zdjęcia, a także napisał poruszający wpis. Jest bardzo dumny ze swojej ukochanej, że urodziła mu drugie, wspaniałe dziecko.

- Jest już z nami. Nasza córeczka. Justyna, byłaś niesamowita! Twoje ciało dało życie tak pięknej istocie! Mama i Klarunia czują się świetnie. 3,850 kg, 58 cm - ogłosił Radosław Mróz.

Fani i przyjaciele Radosława i Justyny składają im gratulacje: - "Witaj Klaro na świecie! Ucałowania dla dzielnej mamy!", "Wspaniale! Gratulacje dla was i tysiąc przytulaków", "Uściski dla Justyny, gratulujemy", "Gratulacje! Dużo zdrówka i wszystkiego najlepszego dla was", "Trzymajcie się zdrowo" - czytamy w komentarzach.

Radosław i Justyna - historia związku

Radosław Mróz i Justyna Śliwowska-Mróz pochodzą z Białegostoku. Połączyła ich nie tylko miłość, ale również i zawód - oboje są dziennikarzami. Tworzą parę od 7 lat. W 2017 roku Radek oświadczył się ukochanej podczas romantycznej kolacji w restauracji. Zakochani nie zwlekali ze ślubem i już rok później zostali małżeństwem.

W 2019 roku przyszedł na świat ich syn, a teraz po raz drugi świętują narodziny dziecka. Tworzą zgraną i szczęśliwą rodzinę.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Piotr Kraśko szczerze o problemach i wychowywaniu dzieci. "Jestem trudną osobą do życia w rodzinie"

Piotr Kraśko wspiera fundację TVN
Piotr Kraśko wspiera fundację TVN

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości