Gwiazdy

Gwiazdy wspominają dzieciństwo. Kto marzył o tym, aby jeździć śmieciarką?

Gwiazdy

Jaki gwiazdy wyglądały w dzieciństwie? Możecie się zdziwić. Jeszcze ciekawsze są ich wspomnienia i dziecięce marzenia. Opowiedzieli o nich Qczaj, Lara Gessler, Renata Kaczoruk i Jankes.

Dzień Dziecka to szczególna okazja, kiedy każdy z nas wraca wspomnieniami do beztroskich pierwszych lat życia. Wielu osobom dzieciństwo kojarzy się konkretnymi miejscami. Sandra Hajduk wybrała się w sentymentalną podróż z gwiazdami.

Qczaj chciał zostać aktorem

Qczaj znany jest wszystkim jako trener. Nie wszyscy wiedzą pewnie jednak, że będąc dzieckiem, marzył o tym, żeby zostać aktorem. W rozmowie z Sandrą Hajduk zdradził, że w szkole zawsze brał udział w konkursach recytatorskich, a nauczycielki były zachwycone jego występami. Nie bez powodu więc zabrał naszą reporterkę do warszawskiego Teatru Buffo, gdzie po wyprowadzce z domu stawiał pierwsze kroki przed widownią.

Dziś Qczaj jest człowiekiem pewnym siebie z wieloma sukcesami. Co powiedziałby samemu sobie sprzed lat? - Nie przejmuj się tym, co mówią ludzie. Jeśli masz w sercu coś, co chcesz spełnić, to idź za tym i za głosem intuicji - mówił.

Jak dodał, nadal ma w sobie wiele z dziecka. - Od stóp po cebulki włosów - zażartował.

Wspomnienia Lary Gessler z dzieciństwa

Lara Gessler również wybrała miejsce związane ze sztuką, a konkretnie kino. To dlatego, że w dzieciństwie często oglądała filmy z tatą, który był prawdziwym kinomanem. Razem oglądali po nocach kultowy serial "Stawka większa niż życie". To konkretne kino ma też dla niej szczególne miejsce w sercu z innych powodów.

- To było jedyne kino, które miało podwójne fotele, czyli takie kanapy, co pod kątem randek było bardzo istotne - wspominała.

Renata Kaczoruk miała zostać baletnicą

Renata Kaczoruk spotkała się z Sandrą Hajduk przed Operą Narodową w Warszawie. To właśnie tam przez całe życie pracowała jej mama. Mała Renata często towarzyszyła jej za kulisami. - Ja tam byłam codziennie. Albo byłam na zajęciach z baletu, albo biegałam za kurtyną i przeszkadzałam w próbach. Zdarzyło się, że nawet w próbie generalnej przebiegłam razem z siostrą z tyłu, bo akurat bawiłyśmy się w berka - opowiadała.

Modelka pokazała również swoje stare zdjęcia. Jak wyznała na jednym z nich, była najbardziej "pucołowata" w życiu. Nosiła wtedy kręcone loczki.

Jankes o marzeniach z dzieciństwa

Jankes w rozmowie z naszą reporterką także wrócił wspomnieniami do dziecięcych lat. Co ciekawe, nie od zawsze marzył o pracy w radiu. Początkowo chciał pracować w śmieciarce i jeździć przez miasto na tzw. stopce.

Będąc dzieckiem marzył też o samochodzie. - W moim rodzinnym Gorzowie Wielkopolskim było mało samochodów, a my z kumplami pukaliśmy przez szybę do taksówkarza i pytaliśmy, czy możemy z nim posiedzieć. On nam pozwalał do póki nie było klientów - wspominał.

A Wy, jakie macie wspomnienia z dzieciństwa?

Zobacz też:

Prowadzący Dzień Dobry TVN na zdjęciach z dzieciństwa. Kto zmienił się najbardziej?

Doświadczenia matek karmiących piersią. "Nie powinnyśmy się biczować"

Co byś powiedział siedmioletniemu sobie? Gretkowska, Brunetti i Kusznierewicz wspominają dzieciństwo

Autor: Mateusz Łysiak

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości