Gwiazdy

Liroy i Antek Królikowski zostali przyjaciółmi. "Łączy ich nie tylko braterstwo dusz, ale też wspólne biznesy"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Magdalena
Brzezińska
Antoni Królikowski, Piotr "Liroy" Marzec

Dalekie podróże i wspólna praca nad ciekawymi projektami to doskonałe fundamenty do budowania przyjaźni. Przekonali się o tym Antoni Królikowski i Piotr Liroy-Marzec, którzy wzięli udział w nowym programie TVN. Artyści wybrali się w pełen przygód rejs, podczas którego musieli stawić czoła licznym wyzwaniom. W Dzień Dobry TVN o tej niezwykłej wyprawie opowiedział Mateusz Hładki.

Antoni Królikowski i Piotr Liroy-Marzec na pokładzie żaglowca

Miłośnicy talentu Antoniego Królikowskiego i Liroya już wkrótce będą mieli okazję zobaczyć artystów w zupełnie nowej odsłonie. Wszystko to za sprawą wyjątkowego projektu o wymownym tytule "Przez Atlantyk". Nowy program, w którym plejada polskich gwiazd przepłynie Ocean Atlantycki na pokładzie żaglowca, będzie miał swoją premierę wiosną.

Dla uczestników to nie tylko szansa na sprawdzenie żeglarskich umiejętności, ale i doskonała okazja do pielęgnowania zawartych wcześniej znajomości. Antoni Królikowski i Piotr Liroy-Marzec są tego najlepszym przykładem.

- Tam zrodziła się ta przyjaźń. Nie zdradzając za wiele, powiem, że panów łączy nie tylko braterstwo dusz, ale też wspólne biznesy - zauważył Mateusz Hładki.

Podróże samolotem i nie tylko 

Słuchają się jej samoloty
Słuchają się jej samolotyDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Antoni Królikowski i Piotr Liroy-Marzec w Dzień Dobry TVN

Panowie o swojej przyjaźni opowiedzieli także w sylwestrowym wydaniu programu Dzień Dobry TVN.

- Ostatnio tak często do siebie dzwonimy, że już nawet Aśka ma problem - zdradził Antek Królikowski. - No, Liroy, sorry. Znam się z legendą - dodał podekscytowany.

Liroy wyjawił, że nie zdarza im się spotkać całymi rodzinami razem z partnerkami. Przy okazji wizyty w studiu, Antek Królikowski przekazał koszulkę na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktor zdradził również, że niezwykle ceni sobie rady, których udziela mu przyjaciel. Z kolei Liroy wyznał, że jego najstarsze dziecko ma już 38 lat.

"Przez Atlantyk" - nowy program na antenie TVN

W programie "Przez Atlantyk" uczestnicy będą musieli zmierzyć się z licznymi wyzwaniami. W daleki rejs pod dowództwem kapitana Romana Paszke wybiorą się między innymi Maja Hirsch, Renata Kaczoruk, Antoni Królikowski, Piotr Liroy-Marzec oraz pisarz Zygmunt Miłoszewski. Na pokładzie łodzi płynącej do Gwadelupy spotka ich niejedna przygoda.

Program "Przez Atlantyk" to międzynarodowy format. Wszystko wskazuje na to, że polska edycja dostarczy widzom wiele niepowtarzalnych emocji.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości