Gwiazdy

Globe Soccer Awards - aż dwie główne nagrody trafiły w ręce Roberta Lewandowskiego

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
sportowefakty.wp.pl
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska - Złota piłka 2019

Robert Lewandowski zabłysnął na gali Globe Soccer Awards, która odbyła się w Dubaju. Piłkarz zdobył aż dwie ważne nagrody. U jego boku, jak zawsze pojawiła się żona, która zachwyciła swoją kreacją wartą niespełna 30 tysięcy złotych. 

Robert Lewandowski - nagrody

Jeden z najbardziej znanych piłkarzy na świecie - Robert Lewandowski wraz ze swoją żoną wybrali się do Dubaju. To właśnie tam został zaproszony na galę Globe Soccer Awards. Organizatorzy, czyli Europejskie Stowarzyszenie Klubów (ECA), Europejskie Stowarzyszenie Agentów Piłkarskich (EFAA) oraz Globe Soccer przyznają nagrody dla najlepszych zawodników i klubów roku. Wśród nich nie mogło zabraknąć więc naszej rodzimej, piłkarskiej dumy - Roberta Lewandowskiego. 

Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki Źródło: Dzień Dobry TVN

Sportowiec otrzymał aż dwie główne nagrody. Pierwszą otrzymał za najładniej strzelonego gola w 2021 roku. Druga została przyznana przez społeczność TikToka i mianowała go Najlepszym Piłkarzem Świata.  Robert Lewandowski na scenie podziękował wszystkim, którzy mieli swój wkład w jego sukces. Niezmiennie, na piedestale postawił rodzinę i najbliższych.

Robert i Anna Lewandowscy na gali w Dubaju

- Oczywiście chcę powiedzieć "dziękuję" wszystkim fanom. To wiele dla mnie znaczy. Chcę podziękować też mojej rodzinie, przyjaciołom, córce, która daje mi bardzo dużo szczęścia nawet po słabym meczu. Oni dają mi dodatkową moc. Dla mnie najważniejsze jest to, co mogę jeszcze osiągnąć - powiedział Robert Lewandowski, stając na scenie.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Jak zawsze, podczas gali, Robertowi Lewandowskiemu towarzyszyła żona, Anna, która zachwyciła swoją kreacją. Pochodząca z włoskiego domu mody kreacja wzbudziła prawdziwą falę podziwu. Długa, różowa, koronkowa suknia z trenem od Dolce&Gabbana kosztuje aż 7 395 dolarów, czyli niespełna 30 tysięcy złotych.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: Xinhua News

Pozostałe wiadomości