Gwiazdy

Krystyna Janda pokazała niezwykłe zdjęcie rodziców. "Mama z tatą przed sylwestrową zabawą"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik

Krystyna Janda to jedna z najwybitniejszych i najbardziej utytułowanych polskich aktorek. Gwiazda rzadko udziela się w mediach społecznościowych. Teraz jednak postanowiła pokazać swoim fanom niezwykłą fotografię.

Krystyna Janda pokazał niezwykłe zdjęcie

Krystyna Janda należy do tych gwiazd, które stronią od mediów społecznościowych. Artysta niezwykle rzadko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Tym razem - z okazji zbliżającego się sylwestra - aktorka postanowiła zrobić wyjątek. Na swoim koncie na Instagramie zamieściła niezwykłe, czarnobiałe zdjęcie.

Przedstawia ono rodziców artystki tuż przed wyjściem na sylwestrową zabawę. - Moja mama z tatą przed sylwestrową zabawą w latach 50. poprzedniego wieku - napisała aktorka.

Jak się prezentowali rodzice aktorki? Fotografię możecie zobaczyć poniżej.

Krystyna Janda - kariera

Krystyna Janda to aktorka filmowa i teatralna, reżyserka oraz felietonistka. Jest współzałożycielką oraz prezesem Fundacji Krystyny Jandy na rzecz Kultury (od 2004) oraz dyrektorem artystycznym powołanych przez fundację Teatru "Polonia" oraz "Och-Teatru" w Warszawie. Karierę rozpoczęła jeszcze na studiach, występując w produkcjach telewizyjnych. Na dużym ekranie zadebiutował rolą reżyserki Agnieszki w filmie Andrzeja Wajdy "Człowiek z marmuru".

Zagrała również w takich filmach jak "Przesłuchanie", "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową", "Dekalog II", "Tato", czy "Tatarak".

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości