Gwiazdy

Księżna Kate zagrała na fortepianie podczas występu w telewizji. "Była znakomita"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Co nowego w świecie gwiazd?

Podczas tegorocznych świąt księżna Kate zaskoczyła Brytyjczyków. W czasie bożonarodzeniowego koncertu wystąpiła w duecie z Tomem Walkerem. Utwór "For Those Who Can't Be Here" poruszył serca telewidzów.

Księżna Kate zagrała na fortepianie

Kate Middleton wyszła z inicjatywą wystąpienia na scenie u boku Toma Walkera, którego poznała w październiku podczas jednej z charytatywnych imprez. Księżna przyznała, że pierwsza próba bardzo ją zestresowała, ale wokalista był zachwycony jej występem.

- (...) Była znakomita, zrobiła to genialnie. Granie na pianinie z muzykami, z którymi wcześniej się nie grało i wykonanie tego na żywo przed kamerami nie jest łatwe, ale ona zrobiła to po mistrzowsku - powiedział muzyk.

Dodatkowo stwierdził, że księżna Kate jest bardzo sympatyczna. - Jest tak czarującą, życzliwą osobą o ciepłym sercu, poświęciła czas na podziękowanie każdemu osobiście za szansę na wspólne granie — komplementował.

Koncert "Royal Carols: Together At Christmas" został przygotowany dla ludzi, którzy wspierali swoje społeczności w pandemii COVID-19.

Księżna Kate o pandemii

Podczas koncertu Kate Middleton pochwaliła "inspirujących ludzi, którzy służyli swoim społecznościom w ponurych czasach" pandemii. Stwierdziła, że Wielka Brytania stanęła w obliczu "wielu wyzwań, w tym śmierci bliskich i pracowników ochrony zdrowia znajdujących się pod ogromną presją".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości