Gwiazdy

Sylwia Peretti oprowadza nas po swojej luksusowej willi. 700 m² i auto warte fortunę

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
Sylwia Peretti pokazała swoją ogromną willę pod Krakowem

Sylwia Peretti mieszka w okazałej posiadłości w Krakowie, gdzie wraz z mężem stworzyli swój azyl. Najważniejsze miejsce w willi? Garaż. Sylwia odkąd pamięta pasjonuje się motoryzacją. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski odwiedził gwiazdę, żeby sprawdzić, jak wygląda jej codzienność. A ta okazuje się być bardzo luksusowa...

Sylwia Peretti o ulubionym miejscu w domu

Sylwia Peretti była jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu "Królowe życia". Choć ostatecznie rozstała się z telewizyjnym show, ciągle jest na językach. Nie każdy wie, że Sylwia Peretti pochodzi z Krakowa i tam też mieszka. W programie mieliśmy okazję zajrzeć w jej cztery kąty. Tym razem gwiazda pokazała nam prawie że wszystkie zakamarki swojej willi.

Oskar Netkowski w pierwszej kolejności odwiedził garderobę Sylwii. To tam gwiazda spędza najwięcej czasu.

- W szafie, poza kuchnią i garażem, spędzam najwięcej czasu. Torebki są najważniejsze. Najczęściej na zakupy latam do Monako, tam nawet szampan inaczej smakuje - powiedziała.

- To intymna sfera, w której kocham spędzać czas. Wielokrotnie jak się maluję, Łukasz siada ze mną i pije kawę, podoba mu się tutaj - dodała.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Sylwia Peretti zaprojektowała wnętrza swojej willi

Co ciekawe, gwiazda chciała zadbać o każdy detal przestrzeni, w której mieszka wraz z mężem Łukaszem. Dlatego wszystko zaprojektowała sama. Małżonkowie zadbali także o dodatkowe zabezpieczenia po tym, kiedy ktoś włamał się do ich domu i zostali okradzeni.

- Kupiliśmy ten dom po kimś, ale zmieniłam go, totalnie rozwalając kilka ścian. Po tym jak nas okradli, wszystko się zmieniło w domu - wyznała Sylwia Peretti.

Świąteczny salon Sylwii Peretti

Po odejściu z show TTV Sylwia postanowiła część swojego czasu wykorzystać na działania o charakterze społecznym. Niedawno końca dobiegła akcja #PaczkaPeretki, w ramach której dom gwiazdy utonął w prezentach, które następnie trafiły do potrzebujących. Inicjatywa cieszy się ogromnym powodzeniem, dzięki życzliwym Sylwii osobom, dla których pomaganie potrzebującym jest równie ważne.

- Są tutaj 164 paczki dla 4 ośrodków. To są spełnione marzenia z listów dzieci i osób starszych do Mikołaja - powiedziała wzruszona Sylwia Peretti.

Sylwia Peretti i jej strefa relaksu

Sylwia Peretti zadbała o wszystko. W jej posiadłości jak nigdzie indziej można także wypocząć. Wszystko dzięki specjalnie wydzielonemu miejscu.

- Mamy saunę parową, to moje top of the top. Jest także strefa imprezowa, a obok niej sauna sucha. Następnie wychodzimy przez balkon do ogrodu. To strefa, gdzie odpoczywam. Jak mam problem czy doła, to zapalam światełka i wskakuje do wody. To super reset - mówiła gwiazda.

Sylwia Peretti i jej auto

Największą miłością gwiazdy nie są jednak luksusowe wakacje, zakupy, czy szampan. Motoryzacja to temat, którym przepada bez reszty. Choć Oskar Netkowski garaż Sylwii zobaczył w ostatniej kolejności, to szybko przekonał się, dlaczego to miejsce jest dla niej tak ważne.

- Brak mi słów, to moja zajawka i miłość, że wolałabym nie mieć domu, ale mieć samochód. To już jest psychoza. Najpiękniejszy zapach to spalona guma - zachwycała się Peretti.

Koniecznie zobaczcie wideo i sprawdźcie, co potrafi auto gwiazdy!

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości