Gwiazdy

Jacek Jelonek i jego partner planują mieć dziecko? "Nie wiem, czy to ten etap"

Gwiazdy

Reporter:
Oskar Netkowski
"Prince Charming". Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak o ślubie i dzieciach
"Prince Charming". Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak o ślubie i dzieciachDzień Dobry TVN Online
wideo 2/11

Oliwer Kubiak podbił serce tytułowego księcia w programie "Prince Charming". Tera zakochani pokazują kulisy swojego życia prywatnego i odkrywają coraz to kolejne karty. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski, spotkał się z zakochanymi na chwilę po wielkim finale i zapytał ich o plany na wspólne życie. Co ze ślubem i chęcią adopcji dzieci? Zobaczcie wideo!

O względu tytułowego księcia w programie "Prince Charming" walczyło trzynastu singli. Zamknięci w luksusowej willi panowie musieli przekonać do siebie wymarzonego partnera - ci, którym się to nie udawało, zmuszeni byli wracać do domu. Serce Jacka zdobył Oliwer Kubiak. Oskar Netkowski zapytał parę, czy kolejnym krokiem będą zaręczyny, a później ślub.

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak wezmą ślub?

W jednym z ostatnim odcinków "Prince Charming", Oliwer podczas zakrapianej imprezy wyznał na forum, że kocha Jacka. Był to pierwszy raz, kiedy zdobył się na to wyznanie. Kilka miesięcy później model odwzajemnił uczucia swojego partnera. Dziś moga poważnie myśleć o przyszłości.

- Oliwer chciałby mieć pogański ślub. Ognisko itd. - zaśmiał się Jacek.

- Wieś, lato, zachód słońca, białe namioty - dodał Oliwer.

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak o adopcji dziecka

Choć zakochani na tę chwilą myślą o tym, jak nacieszyć się sobą nawzajem, nie kryją, że być może kiedyś zamarzą o założeniu rodziny. Zarówno Oliwer jak i Jacek nie mówią "nie", jeśli chodzi o adopcję dziecka.

- Myślałem o tym, że chcę mieć dzieci. Ale pojechaliśmy do Pasłęka, do przyjaciółki Jacka, gdzie były dzieci, więc zastanawiamy się. (...) Ale dzieci za granicą bardziej, niż w Polsce - wspominał Oliwer.

- Nie wiem, czy to ten etap - uciął Jacek.

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak o kulisach związku

Jacka i Oliwera dzieli 10 lat różnicy wieku. Tytułowy książę 19 grudnia skończył 36 lat, Oliwer jest o 10 lat młodszy.

- To zabawne zrządzenie losu, bo będąc w wieku Oliwera, miałem partnera starszego o 10 lat. Teraz rola się odwróciła i ja mam młodszego partnera. To jest super. Oliwer jest dojrzały i spokojny. Zadziwiająco łatwo przyszło nam dopasowanie nam do siebie. Bałem się różnicy wieku, bo wiem, co miałem w głowie mając 26 lat... - zwierzył się Jacek.

- Jacek jest młody duchem. Różnica wieku nie stanowiła dla mnie dużego problemu. To tylko liczba - podsumował Oliwer.

Zobacz także:

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości