Gwiazdy

Adele odwołuje koncerty. Wydała oświadczenie. "Jest przerażona"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Dzień Dobry TVN/Instagram
Wiadomości z show-biznesu
Wiadomości z show-biznesu Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

21 stycznia miał rozpocząć się cykl koncertów Adele w Las Vegas. Wokalistka odwołuje występy i tłumaczy, dlaczego podjęła taką decyzję. Nie kryje łez.

Adele odwołuje koncerty w Las Vegas

"Weekends with Adele" - cykl koncertów w ekskluzywnym hotelu Caesars Palace w Las Vegas miał rozpocząć się 21 stycznia i trwać aż do 16 kwietnia. Brytyjska gwiazda planowała, że w trakcie tych trzech miesięcy wystąpi przed publicznością w każdą sobotę i w każdą niedzielę. To nie lada gratka dla wszystkich sympatyków gwiazdy, którzy chcieli usłyszeć na żywo utwory z jej najnowszej płyty.

- Masz tę gwiazdę na wyciągnięcie ręki. To nie jest tour, to nie jest trasa koncertowa. Wiesz, że jedziesz do Las Vegas i możesz być pewny, że od stycznia do kwietnia, jeżeli nie w ten weekend, to w następny, będzie Adele - wyjaśnia w studio Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Dzięki temu cyklowi koncertów Adele otrzymała szansę, by przejść do historii jako gwiazda, która za występy w Caesars Palace zgarnie najwyższe wynagrodzenie, pokonując tym samym, chociażby Céline Dion, Britney Spears czy Eltona Johna. Ceny biletów za widowisko wahają się od 85 do 685 dolarów, w zależności od wybranego miejsca. Adele za jeden recital miała inkasować (w przeliczeniu na złotówki) ponad 2,7 milionów, jednak nie wiadomo, czy wydarzenie kulturalne w ogóle dojdzie do skutku.

- Adele zalana łzami. Naprawdę jest przerażona. [...] Niestety musi zreorganizować harmonogram, ponieważ powiedziała, że połowa jej ekipy jest chora na COVID-19 i nie zdołała dopiąć wszystkiego na ostatni guzik - przekazuje Hładki.

Adele wydała oświadczenie

Na Instagramie wokalistki pojawił się filmik, w którym Adele informuje, że pandemia pokrzyżowała jej koncertowe plany. Gwiazda nie kryje łez.

Próbowaliśmy absolutnie wszystkiego, co w naszej mocy, aby zdążyć, by wszystko wypadło dobrze, ale zostaliśmy całkowicie zniszczeni przez opóźnienia w dostawach i COVID-19. Nie spaliśmy już od ponad 30 godzin, próbując to rozwiązać, ale skończył nam się czas. Jestem tak zdenerwowana i naprawdę zawiedziona... Przepraszam wszystkich, którzy przylecieli, aby dostać się na show. Naprawdę, bardzo mi przykro - mówi zapłakana.

Ironią losu jest to, że właśnie przez sytuację epidemiologiczną na świecie Adele nie zdecydowała się na tradycyjną trasę koncertową z nowo wydanym krążkiem "30". Cotygodniowe występy w tym samym miejscu, tj. w Caesars Palace w Las Vegas, miały zapewnić jej ekipie bezpieczeństwo i uchronić przed zakażeniem. Na razie nie znamy nowego harmonogramu scenicznych popisów gwiazdy. Więcej nowinek z show-biznesu usłyszycie w naszym wideo.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Dzień Dobry TVN/Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości