Gwiazdy

Emma Thompson ukradła show Adele. Jej taniec na koncercie stał się hitem sieci

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Co słychać w show-biznesie?

Adele rozpoczęła promocję długo wyczekiwanego albumu "30". Gwiazdą koncertu "An audience with Adele" została jednak Emma Thompson, która bez wątpienia dała się ponieść muzyce. Nagranie tańca brytyjskiej aktorki podbiło serca internautów.

Koncert Adele i Emma Thompson

Adele rozpoczęła promocję płyty "30" w iście gwiazdorskim stylu. Piosenkarka wystąpiła na ekskluzywnym koncercie przed widownią, na której pojawiły się największe sławy brytyjskiego i światowego show biznesu, m.in. Naomi Campbell, Samuel L. Jackson i Emma Watson. Uwagę mediów skupiła na sobie aktorka Emma Thompson, która w 2018 roku otrzymała tytuł szlachecki z rąk księcia Williama.

Taniec laureatki Oscara przykuł uwagę samej Adele, która zwróciła się do niej bezpośrednio ze sceny, komplementując jej ruchy oraz promienny wygląd.

- Przyszła jako jej fanka. To, jak tańczyła i jak dała czadu, ktoś nagrał - opowiadał w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. - To tak się spodobało ludziom - wyjaśnił.

Edukacja Adele

62-letnia Emma Thompson po raz drugi znalazła się w centrum zainteresowania, gdy nastał czas zadawania pytań gwieździe wieczoru. Aktora podjęła temat ulubionego nauczyciela piosenkarki. Adele momentalnie wskazała panią McDonald, nauczycielkę angielskiego. Wówczas okazało się, że i ona jest obecna na imprezie.

- Przestała mnie uczyć w ósmej klasie, ale naprawdę wciągnęła mnie w literaturę - wyznała piosenkarka. - Zawsze miałam obsesję na punkcie angielskiego i oczywiście teraz piszę teksty. Była tak cholernie fajna, tak angażująca i naprawdę sprawiła, że ​​nam się chciało. Wiedzieliśmy, że jej na nas zależy. Kiedyś miała te wszystkie złote bransoletki i złote pierścionki. Była super, tak bliska i sympatyczna, że ​​naprawdę nie mogłam się doczekać moich lekcji angielskiego - zdradziła.

Gdy ulubiona nauczycielka wkroczyła na scenę, polały się łzy. Piosenkarka zniknęła na chwilę za kulisami, prosząc przyjaciela, by zajął się zgromadzoną widownią.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości