Gwiazdy

Prowadzący Dzień Dobry TVN zdradzili, gdzie spędzali urlopy. "Było magicznie, energetycznie, słonecznie"

Gwiazdy

Połowa wakacji już za nami. Gdy jedni z uśmiechem na twarzy wspominają tegoroczne podróże, inni dopiero pakują walizki. Pięknymi kadrami z urlopu podzielili się nasi prowadzący. Gdzie wypoczywali Dorota Wellman, Marcin Prokop i Bartek Jędrzejak?

Wakacyjne podróże

Wakacje to czas lenistwa, wypoczynku, odcięcia od codzienności i licznych podróży. Zaproponowaliśmy naszym czytelnikom, by, jeśli mają za sobą wspaniałą przygodę, podzielili się z naszymi widzami słonecznymi zdjęciami z urlopu. "Wrzuć na Facebook, Instagram lub Twitter publiczny post, zdjęcie lub filmik, oznaczając je hasztagiem #pogodniTVN, a my wybierzemy najlepsze kadry".

Na pierwszy ogień poszli nasi prowadzący. Pierwszy swoimi zdjęciami z wakacji pochwalił się Marcin Prokop. Dziennikarz przyznał, że tegoroczny urlop spędzał aktywnie na Teneryfie. Jeździł na rowerze, motorze, pływał na łódce, a także delektował się ostrygami.

Dorota Wellman na wakacjach

Dorota Wellman wybrała się zaś na grecką wyspę Korfu. W wycieczce towarzyszył jej mąż oraz kolega po fachu, Bartek Jędrzejak. Dziennikarka na fotografiach uwieczniła m.in. jedno z najstarszych drzew oliwnych, kościół na wodzie, wyspę Mysią, targ rybny, a także piękny wschód słońca. Jak przyznała, w ciągu tygodnia zrobiła ponad tysiąc kilometrów.

- To jest nasze tajne miejsce z Bartkiem Jędrzejakiem. Nie powiemy gdzie, ale jest piękne. - Było magicznie, energetycznie, słonecznie – dodał Bartek.

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Uwaga! nad Bałtykiem. „Plażowicze twierdzą, że mogą wszystko, bo zapłacili za wakacje”

Zobacz także:

Sukienka na ramiączkach – jakie fasony są modne?

Czym odstraszyć komary? Jak chronić się przed ich ugryzieniami? Domowe sposoby

Pomysł na weekendowy wypad. Muzeum Wsi Radomskiej to świetna zabawa dla całej rodziny

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości