Gwiazdy

"Skupiłam się na tym, co jest dla mnie ważne". Jak zmieniło się życie zwyciężczyni programu "Projekt Lady 6"?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Jak zmieniło się życie Agaty po "Projekcie Lady"?
Jak zmieniło się życie Agaty po "Projekcie Lady"?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Finał "Projektu Lady" już za nami. Tytuł pierwszej damy szóstej edycji programu i cenną nagrodę w postaci zaproszenia na prestiżowe stypendium otrzymała Agata Łabuda. W Dzień Dobry TVN zwyciężczyni popularnego show opowiedziała o zaletach pobytu w pałacu w Ojrzanowie, a także o niepowtarzalnych emocjach, jakie towarzyszyły jej po ogłoszeniu ważnego werdyktu.

Agata Łabuda - zwyciężczyni programu "Projekt Lady 6"

Mieszkanki pałacu w Ojrzanowie przez 12 tygodni zdobywały cenne umiejętności i starały się zyskać uznanie wymagających mentorek. Największymi postępami w nauce wykazała się Agata Łabuda, która sięgnęła po tytuł pierwszej damy 6. edycji programu "Projekt Lady" i nagrodę w postaci zaproszenia na stypendium w renomowanej szkole językowej w Oxfordzie.

- Tak naprawdę nie spodziewałam się, że wygram. To jest paradoksalne, bo z dziewczynami raczej nie skupiałyśmy się na tym, która ma wygrać. Tak bardzo się zżyłyśmy, że czułyśmy się jak siostry - wyznała 26-latka.

Zwyciężczyni programu "Projekt Lady 6" ze wzruszeniem wspomina uroczystą galę, podczas której Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła werdykt. - Na pewno byłam szczęśliwa. Widziałam też, że moi bliscy są szczęśliwi - oceniła Agata Łabuda.

Agata Łabuda - jakie ma plany po programie?

Agata Łabuda przyznała, że najbardziej zależało jej na metamorfozie, którą mogła przejść dzięki niezastąpionym wskazówkom mentorek. Pobyt w pałacu w Ojrzanowie pozwolił jej wzmocnić pewność siebie, przyczynił się także do podjęcia decyzji o zmianie życiowych priorytetów.

- Odstawiłam to moje imprezowe życie i skupiłam się na tym, co jest dla mnie ważne - przyznała zwyciężczyni programu "Projekt Lady 6". Dodała też, że zamierza konsekwentnie dążyć do realizacji obranych celów.

- Na pewno chciałabym założyć swoją markę, robić klapki i skarpetki, bo uważam, że to jest idealne połączenie. Moje największe marzenie, do którego dążę, to założyć własną fundację, która wspiera mniejszości seksualne - podsumowała 26-latka.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Kuba Kamiński/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości