zwyciężczyni

    zwyciężczyni

    Finał szóstej edycji programu "Projekt Lady" już za nami. Mieszkanki pałacu w Ojrzanowie przez 12 tygodni zdobywały cenne umiejętności i starały się zyskać uznanie wymagających mentorek. Największymi postępami w nauce wykazały się Agata Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska. Oczekiwanie na werdykt było ostatnim wyzwaniem, z którym musiały zmierzyć się uczestniczki. Która z nich sięgnęła po wymarzony tytuł i wyjątkową nagrodę?

    Gdy zobaczyła je prowadząca Dzień Dobry TVN Jolanta Pieńkowska, była nieco skonfundowana. Siostry bliźniaczki Zuzanna i Tamara Kołodziejczyk odwiedziły studio Dzień Dobry TVN i naprawdę trudno było nam je odrożnić. Zobaczcie, jak wygląda siostra zwyciężczyni 3. edycji "Top model". Dlaczego siostry nie potrafią bez siebie żyć? Czy rywalizują ze sobą? Do kogo wzdychają siostry Kołodziejczyk? Czy Tamarę nie kusiło, by wziąć udział w programie "Top model"?

    Od zakończenia pierwszej polskiej edycji programu "Top model" minął już rok. Jak w tym czasie zmieniło się życie Pauliny Papierskiej, zwyciężczyni pierwszej edycji programu? Czy udało się jej zrealizować marzenie o karierze modelki? Ile pokazów ma już na swoim koncie? Z kim współpracuje? Czy dotykają ją opinie jurorów programu na jej temat?