Gwiazdy

"Prince Charming". Wśród uczestników zawrzało. Paweł i Tomek dołączyli do show

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
"Prince Charming". Wejście nowych uczestników. Kim jest Paweł Tuczyński?
Player.pl "Prince Charming". Wejście nowych uczestników. Kim jest Paweł Tuczyński?

Do willi w słonecznej Hiszpanii przybyło dwóch przystojnych uczestników, którzy wprowadzą niemałe zamieszanie. Pozostali panowie czują się niepewni swojej pozycji, dlatego czujnie obserwują śniadanie Tomka, Pawła i Jacka. Jak potoczy się ich los?

"Prince Charming" - co wydarzy się w 4. odcinku?

Jacek organizuje mecz piłki ręcznej w basenie, by sprawdzić, czy panowie potrafią ze sobą współpracować i grać fair play. To nie będzie udany dzień dla Jonatana, któremu powoli zaczynają puszczać nerwy. Wygrana drużyna po zawodach odbywa grupowe speed dating – Jacek spośród nich wybiera kandydata na spotkanie sam na sam.

Kim jest Paweł Tuczyński?

Paweł Tuczyński ma 34 lata, mieszka w Zielonej Górze, gdzie na co dzień prowadzi dwa salony fryzjerskie. Wierzy, że program może być dla niego wielką szansą na poznanie miłości. Z ostatnim partnerem rozstał się po 9 latach.

Lubi dużo mówić, szuka faceta, który nie tylko będzie jego cierpliwym słuchaczem, ale też najlepszym przyjacielem i wsparciem.

Paweł Tuczyński
Player.pl

Kim jest Tomek Kamiński?

Tomek Kamiński mieszka w Katowicach i podobnie jak jego kolega, Paweł, również ma 34 lata. Jego największą pasją jest fryzjerstwo, zawód wykonuje od 17 lat. W programie również będzie mógł się wykazać, a raczej ratować innych, bo mieszkańcy willi nie raz poproszą go o pomoc.

Sam o sobie mówi, że jest spokojny i roztropny, lubi przemyśleć sytuację i nienawidzi działać pod presją czasu. Od dwóch lat jest singlem, zgłosił się do programu, bo miłość ma dla niego największe znaczenie.

Tomek Kamiński
Player.pl

Zobacz wideo: Tomek Kamiński dołączył do "Prince Charming"

"Prince Charming". Wejście nowych uczestników. Kim jest Tomek Kamiński?
"Prince Charming". Wejście nowych uczestników. Kim jest Tomek Kamiński?Tomek Kamiński mieszka w Katowicach i podobnie jak jego kolega, Paweł, również ma 34 lata. Jego największą pasją jest fryzjerstwo, robi to od 17 lat. W programie również będzie mógł się wykazać, a raczej ratować innych, bo mieszkańcy willi nie raz poproszą go o pomoc. Sam o sobie mówi, że jest spokojny i roztropny, lubi przemyśleć sytuację i nienawidzi działać pod presją czasu. Od dwóch lat jest singlem, zgłosił się do programu, bo miłość ma dla niego największe znaczenie.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości