Gwiazdy

Pokaz Łukasza Jemioła: „W dzisiejszych czasach wiek to tylko cyferki” – przekonuje projektant

Gwiazdy

Wczoraj w bibliotece Szkoły Głównej Handlowej odbył się pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła, którego inspiracją był przesłanie: „wiek to tylko liczba”. Na pokazie nie mogło zabraknąć dziennikarki Dzień dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej, która zapytała gwiazdy, czy przejmują się swoim wiekiem.

Pokaz Łukasza Jemioła

Inspiracją do nowej kolekcji Łukasza Jemioła było przesłanie: „Wiek to tylko liczba”. Na wybiegu pojawiły się modelki w każdym wieku. Wełniane płaszcze zaprezentowały znane i szanowane w branży mody stylistki: Dagmara Radzikowska, Agnieszka Ścibor oraz przyjaciółki projektanta: Urszula Dudziak czy Lidia Popiel. Kolekcja na sezon jesień-zima 2019/2020 nawiązuje do nonszalanckich lat 70. Wybieg zdominowały sylwetki vintage, a więc długie, wełniane płaszcze, spodnie z szerokimi nogawkami, kwieciste, oversize’owe marynarki, szerokie białe jeansy, ciepłe i otulające swetry. Motyw lamparciej cętki kolejny sezon nie schodzi z piedestału.

Paleta kolorystyczna na sezon jesień/zima, która proponuje Jemioł to przede wszystkim: odcienie karmelowe, ceglane, biel, granat oraz intensywny burgund.

W dzisiejszych czasach wiek jest tylko cyferką. Chciałem to udowodnić w tym pokazie, dlatego na wybiegu pojawiła się np. Ula Dudziak, która ma niesamowitą energię. Ubieram kobiety w każdym rozmiarze i w każdym wieku. I o tym jest też ta kolekcja.

- przyznał Łukasz Jemioł w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską

Czy obecne na pokazie gwiazdy również nie przejmują się swoim wiekiem?

Wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan od początku jej kariery wzbudzał wiele kontrowersji. Prezenterce zarzucano, że jest starsza niż się przedstawia. Co myśli o tym sama zainteresowana?

Im dalej w las, tym młodziej się czuję. Mam coraz młodsze stylizacje. Życie byłoby za nudne, gdyby człowiek nie bawił się ubraniami czy swoim wiekiem. Wiek to tylko liczba.

Z Rozenek-Majdan zgadza się Małgosia socha, która przyznała:

Ja nie wiem, co to wiek. Ważne jest to, na ile człowiek się czuje. A nie, ile ma. A ja się czuję na coraz młodszą. Dzieci odmładzają, dają Powera i trzeba się też zmierzyć z tą nową energią i mieć na to Powera.

Zobacz też:

Nawet Łukasz Jemioł radzi się stylistki

Łukasz Jemioł pokazał swój apartament

Małgorzata Socha myśli o czwartym dziecku?

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości