Gwiazdy

Pippa Middleton urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Gwiazdy

Ślub Pippy Middleton

Pippa Middleton powitała na świecie drugie dziecko. Młodsza siostra księżnej Kate doczekała się córeczki. "Mama i dziecko czują się dobrze" - podkreśla informator magazynu "Hello". Jakie imię wybrano dla nowego członka rodziny?

Pippa Middletton życie prywatne

Media od lat interesują się nie tylko życiem royalsow, ale także członków rodziny Middletonów. Na świeczniku brytyjskiej prasy zaistniało rodzeństwo księżnej - brat James i siostra Pippa. Jak się okazuje, to właśnie młodszą siostrę Kate lokalne media swatały z księciem Harrym. Angielska celebrytka wybrała jednak życie u boku miliardera. W 2017 roku Pippa i James Matthews zawarli związek małżeński, a o ich ślubie mówiła cały świat. Rok później na świecie pojawił się pierwszy potomek, syn Arthur. 15 marca para po raz drugi została rodzicami.

Pippa Middleton urodziła

Pippa Middleton po raz drugi została mamą. Dziewczynka przyszła na świat w poniedziałek 15 marca o 4:22 nad ranem. W magazynie "Hello" ujawnione zostały także imiona nowego członka rodziny. Informację potwierdziła na Twitterze królewska reporterka, Rebecca English.

- Para jest podekscytowana. Zdecydowała się nazwać swoją córkę Grace Elizabeth Jane – relacjonuje tygodnik.

Osoba z otoczenia celebrytki doniosła także, że poród przebiegał bez komplikacji. Nieoficjalnie brytyjska prasa donosi, że Pippa za pobyt w luksusowej klinice w Londynie zapłaciła ok. 80 tysięcy złotych.

Mama i dziecko czują się dobrze. Dziewczynka jest idealna, wszyscy są zachwyceni takim szczęśliwym przyjściem na świat

– mówi osoba z otoczenia celebrytki.

Szczęśliwi są także dziadkowie. Grace Elizabeth jest piątą wnuczką Carole i Michaela Middletonów.

- Mam nadzieję, że będę miała okazję częściej widywać się z moją rodziną niż w zeszłym roku. Szczególnie z moją nową wnuczką – powiedziała Carole Middleton w rozmowie z magazynem "Good Housekeeping UK".

Goście tłumnie przybyli na ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka

Zobacz także:

Justyna Kozłowska urodziła. Prezenterka powitała na świecie czwarte dziecko. "Trafiłeś do wspaniałego domu"

Emily Ratajkowski urodziła. "Poród przepełniony miłością"

Z Tybetu do Polski. Sonam urodziła się w namiocie, dziś studiuje medycynę: "Byłam silnym dzieckiem"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości