Gwiazdy

Paulina Smaszcz pochwaliła się przystojnym i mądrym synem. "Skończył trudne studia, zna perfekcyjnie 5 języków"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Paulina Smaszcz postanowiła pochwalić się w sieci osiągnięciami swojego starszego syna Franka. Jak się okazuje, 23-letni chłopak ma na swoim kocie wiele osiągnięć. Dumna mama opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie i opisała pracowitość i determinację studenta.

Paulina Szmaszcz – życie rodzinne

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski przeżyli razem 25 lat. Para przez 23 lata była małżeństwem, a owocem ich miłości są synowie: Franciszek i Julian. Jak się okazuje, starszy syn zakończył trudne studia za granicą. Swoją ciężką pracą i determinacją opanował także perfekcyjnie pięć języków. Dumna mama postanowiła opisać osiągnięcia swojego syna w mediach społecznościowych.

Skończył takie trudne studia, z wybitnym wynikiem zdobył tytuł magistra, zna perfekcyjnie 5 języków, jest szalenie pracowity i ambitny. Do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą i determinacją

- czytamy.

W dalszym wpisie Paulina Smaszcz zdradziła, że cała rodzina tęskni za synem, który znajduje się z dala od domu. Mimo wszystko najbliżsi szanują życiowe wybory Fraka i wpierają go na każdym etapie.

- Razem z tatą Franka i bratem Julkiem bardzo za nim tęsknimy, kochamy, martwimy się i wspieramy każdy życiowy wybór. Jest tak daleko, a w naszych sercach i rozmowach jest tak blisko każdego dnia - dodała.

Fani komentują wpis Pauliny Smaszcz

Obserwujący dziennikarkę bardzo szybko odnieśli się do nowego wpisu Pauliny. Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci gratulowali mamie tak zdolnego i pracowitego syna. Obserwatorzy nie omieszkali odnieść się także do wyglądu 23-latka. Jak przyznali, Franek jest nie tylko mądry, ale także przystojny.

  • Gratulacje. Twoja duma
  • Wyjątkowy syn. Gratulacje dla Pani i dużo szczęścia dla syna
  • Na dodatek przystojny. Gratulacje
  • Piękna mama i przystojny syn

Jak Paulina Smaszcz-Kurzajewska poradziła sobie z depresją?

Zobacz także:

Paulina Smaszcz podsumowuje bieżący rok: "Rozwód, choroba, śmierć znajomych, zawody ludźmi. Ile można znieść i unieść?"

Paulina Smaszcz ujawnia swoje fantazje. "Liczyłam na czas seksu i szaleństwa u boku brodatego drwala"

Paulina Smaszcz o urodzeniu martwych bliźniaków: "Nie życzę żadnej mamie takiego widoku"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości