Gwiazdy

Jakie prezenty otrzymali nominowani do Oscara artyści? "Torby miały wartość zawrotnych 140 tys. dolarów"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Każdego roku podczas uroczystej ceremonii wręczenia Oscarów gwiazdy otrzymują torby z upominkami o zapierającej dech w piersiach wartości. Kosztowne prezenty dla nominowanych to już tradycja. Jakie niespodzianki tym razem przygotowali dla swoich gości organizatorzy gali?

Oscary 2022. Torby prezentowe dla gwiazd

Torby z ekskluzywnymi upominkami stanowią nieodłączny element ceremonii wręczenia Oscarów. Każdego roku gwiazdy znajdują w nich praktyczne, ale i nad wyraz ekstrawaganckie podarunki. Tym razem organizatorzy uroczystej gali zaskoczyli gości nie tylko oryginalnymi pomysłami na prezenty, ale również kwotą przeznaczoną na ich kupno.

- W tym roku te torby miały wartość zawrotnych 140 tys. dolarów, a niektórzy mówią, że nawet 200 tys. dolarów - zdradziła Sandra Hajduk-Popińska. Dodała też, że w obliczu wojny w Ukrainie nie wszystkie gwiazdy cieszyły się z kosztownych podarków. Niektórzy artyści mieli poczucie, że te pieniądze można było przeznaczyć na szczytny cel.

Oscary 2022. Co znalazło się w torbach prezentowych?

Upominki wręczane gwiazdom podczas oscarowej gali niezmiennie budzą zainteresowanie wielu osób. W torbach prezentowych znaleźć można luksusowe gadżety, kosmetyki, vouchery na usługi kosmetyczne, a nawet zaproszenia do egzotycznych kurortów. Nie da się ukryć, że w tym roku organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by zaskoczyć przybywających na ceremonię gości.

- Kawałek ziemi w Szkocji dostał każdy z obecnych, precle nakrapiane złotem, to jest mój faworyt, zabiegi rzeźbiące sylwetkę za 12 tys. dolarów czy bon na sesję coachingową - podsumowała Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości