Gwiazdy

Olga Frycz w bikini zachwyca sylwetką. Fani w szoku: "Jak można tak dobrze wyglądać?"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram/Plejada.pl
Olga Frycz

Olga Frycz wypoczywa na Kaszubach. Gwiazda chętnie relacjonuje swój wyjazd w mediach społecznościowych, a jej najnowsze zdjęcie zrobiło prawdziwą furorę wśród internautów. Możemy na nim zobaczyć aktorkę prezentującą swoją nienaganną, wysportowaną sylwetkę.

Olga Frycz odpoczywa na Kaszubach

Olga Frycz jest jedną z najbardziej znanych aktorek w Polsce. Gwiazda chętnie dzieli się swoimi osiągnięciami zawodowymi w mediach społecznościowych. Oprócz tego publikuje tam swoje prywatne zdjęcia, a także opowiada o tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu.

Jak spędzić wakacje?

Uwaga TVN. Wojciech Ż. organizował wakacje na Zanzibarze
Uwaga TVN. Wojciech Ż. organizował wakacje na Zanzibarze
wideo 2/5

W najnowszych postach na Instagramie Olga postanowiła podzielić się z obserwatorami kilkoma zdjęciami z wakacji. Aktorka odpoczywa z córkami w pięknych okolicznościach przyrody na Kaszubach. W swoich relacjach pokazuje m.in. zabawę z dziećmi, a także pozuje na tle zachodzącego słońca.

Olga Frycz zachwyca w bikini

Szczególną popularnością cieszy się jej fotka w bikini. Olga pozuje w brązowym, dwuczęściowym kostiumie kąpielowym, a letnią stylizację uzupełniła stylowymi okularami przeciwsłonecznymi. Gwiazda pochwaliła się także wysportowaną sylwetką. Na zdjęciu można dostrzec mocno zarysowane mięśnie brzucha.

Post wzbudził ogromne zainteresowanie wśród obserwatorów Olgi Frycz. Nie kryją oni zaskoczenia świetną formą aktorki. W komentarzach nie brakuje ciepłych słów i zachwytów nad figurą gwiazdy. - Jak można tak dobrze wyglądać. Bardzo ładny brzuszek. Zmotywowałaś mnie do ćwiczeń - czytamy pod zdjęciem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram/Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jan Kucharzyk/East News

Pozostałe wiadomości