Gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan o relacji z mężem. "Po 12 latach wzlotów i upadków"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są razem od 12 lat. Aktorzy tworzą zgrane i szczęśliwe małżeństwo, choć nie ukrywają, że mają na swoim koncie kilka kryzysów. Mimo gorszych chwil wciąż mogą na sobie polegać. Basia powróciła wspomnieniami do pierwszej randki z Rafałem. Umówili się w zaskakującym miejscu.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - związek

Barbara Kurdej-Szatan poznała Rafała Szatana w 2010 roku. Ona miała wtedy 25 lat, a on 22. Spotkali się w teatrze podczas przygotowań do spektaklu, w którym mieli razem zagrać. Kiedy zobaczyli się po raz pierwszy, od razu między nimi zaiskrzyło i wpadli sobie w oko. Niestety, plany zawodowe Basi tak się ułożyły, że musiała zrezygnować z dalszych prób do aktorskiego projektu. Wyjechała do innego miasta i straciła kontakt z Rafałem na dwa miesiące.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Ostatecznie ich drogi znów się skrzyżowały. Basia przyjechała na premierę sztuki, w której grał Szatan. Później on zdobył jej numer telefonu, zaczęli ze sobą pisać i niedługo później zostali parą. Kolejne etapy związku nastąpiły bardzo szybko. Po pięciu miesiącach znajomości zaręczyli się, a pół roku później aktorka zaszła w ciążę, której oboje bardzo pragnęli.

Szatanowie pobrali się w 2011 roku. W 2012 roku na świat przyszła ich córka Hania, a w 2020 roku urodził się Henryk.

Barbara Kurdej-Szatan o pierwszej randce

Po ponad dekadzie małżeństwa Basia i Rafał wciąż są szczęśliwą i kochającą się parą. Z każdego kryzysu wychodzili obronną ręką, dzięki czemu ich związek się umocnił. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcie z ukochanym i powróciła wspomnieniami do ich pierwszej, oficjalnej randki, która była początkiem pięknej relacji. - Nasza pierwsza randka była na basenie. Teraz, po 12 latach wzlotów i upadków, wprost z basenu, ślemy Wam duuuużo dużo miłości i życzymy wszystkim siły, wytrwałości, uśmiechu. Popatrzcie komuś głęboko w oczy i uśmiechnijcie się! I napiszcie co się potem zadziało. #małżeństwopoprzejściach #kochajmysię - napisała Basia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości