Gwiazdy

Olaf Lubaszenko na zdjęciu z Szymonem Majewskim sprzed 20 lat. Pamiętacie w jakim filmie razem zagrali?

Gwiazdy

Olaf Lubaszenko po metamorfozie. Aktor przeszedł 2gą operację.

Olaf Lubaszenko kolejny raz opublikował w sieci archiwalne zdjęcie i nawiązał do przeszłości. Tym razem aktor pochwalił się kadrem, na którym widzimy go z kolegą z planu – Szymonem Majewskim. Pamiętacie, w jakiej produkcji panowie wystąpili razem?

Olaf Lubaszenko i Szymon Majewski na fotografii sprzed 20 lat

Olaf Lubaszenko w ostatnim czasie bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Aktor dzieli się z fanami codziennością, a także co jakiś czas publikuje w sieci archiwalne zdjęcia i wraca wspomnieniami do kultowych produkcji, przy których miał okazję współpracować. Niedawno na jego instagramowym profilu mogliśmy zobaczyć kadr sprzed 20 lat, na którym towarzyszy mu Szymon Majewski. Nowy post aktor opatrzył zabawnym opisem.

Byliśmy kiedyś z @szymonmajewski_official duetem komediowym... Co widzieliśmy? Nie pamiętam już, minęło ze 20 lat. Wiem, co widzę dzisiaj... Szczupłość, szczupłość widzę!!! Dobrej soboty

- czytamy.

Wspólna fotografia Olafa i Szymona pochodzi z jednego z polskich filmów, w którym wystąpili. Pamiętacie o jaką produkcję chodzi?

Film E=MC2

Pamiętacie kultowy film "E=MC2"? Historia skupia się na losach gangstera Ramzesa (Cezary Pazura), który chce zostać doktorem filozofii. W tym celu zleca napisanie pracy doktorskiej pracownikowi akademickiemu Maksowi (Olaf Lubaszenko), który dorabia sobie w ten sposób do pensji. Sprawa zmienia tor wydarzeń, gdy naukowiec zakochuje się w Stelli (Agnieszka Włodarczyk) - dziewczynie Ramzesa. Zazdrosny gangster staje więc z naukowcem do męskiej walki.

W produkcji z 2002 roku zobaczyć możemy całą rzeszę znakomitych polskich aktorów. W filmie zagrali m.in. Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko, Agnieszka Włodarczyk, Mirosław Zbrojewicz, Emilia Krakowska, Edward Linde-Lubaszenko, Jan Nowicki, a także Szymon Majewski, który wcielił się w Adama Kuczka, kolegę Maksa z wydziału.

Z jakimi problemami w walce z chorobą zmaga się Olaf Lubaszenko?

Zobacz także:

Cezary Pazura i Olaf Lubaszenko na zdjęciu sprzed lat. Edyta Pazura: "Masz więcej zdjęć z Olafem niż ze mną"

Olaf Lubaszenko już tak nie wygląda. Pokazał zdjęcie po operacji: "Trzymajcie proszę kciuki za rehabilitację"

Film "Chłopaki nie płaczą" od 21 lat rozśmiesza widzów. Olaf Lubaszenko opublikował w sieci archiwalne zdjęcie

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości